Kapılardaki yaratıklardan scrap ve plazmid düşmemesi

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ***S.T.E.A.L.T.H*** tarafından 12 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar. Bir süredir dikkat ediyordum ve ne zamandır yazacaktım şimdiye nasipmiş. ABG kapılarda özellikle son 2-3 aydır scrap ve plazmid düşmesinde hissedilir oranda azalma var. Bunun bir sebebi varmı ? Yani bir güncelleme falan mı geldi ? Yoksa DO iyiden iyiye cimrileşmeye mi başladı ?

Beta kapısını bitirdim az önce ve not ettim;

Lordakia: 0 mucosum
    Mordon: 0 scrap
    Saimon: 0 scrap
    Devolarium: 0 plazmid
    Kristallin : 1 prismatium
    Sibelon : 2 plazmid
    Sibelonit : 8 mucosum
    Kristallon : 5 prismatium

Not: İlk defa kapı yapmıyorum yüzlerce yaptım önceden böyle değildi.

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Bu durum sadece şansa bağlıdır, bizlere gelen herhangi bir duyuru yoktur. Alfa, Beta, Gamma kapıları normal kapılar olduğu için düşme oranı gayet azdır.

Bireysel taktiğime gelirsek ben sürekli kendim kesiyorum npc ile kamikaze atınca çıkmıyormuş hissine kapılıyorum.

Saygılarımla,

Amiral34.

3. Değil modum değil, şans değil. Bariz azalma var oranlarda önceden böyle değildi. Farklı günlerde ve saatlerde denedim son aylarda durum yukardakine çok benzer çıkıyor. O kadar mordon ve saimondan 1 tane scrap çıkmaz mı ?

4. Amiral34

Amiral34 Guest

Dediğim gibi şansa bağlı herhangi bir duyuru mevcut değil.

Saygılarımla,

Amiral34.

***S.T.E.A.L.T.H*** bunu beğendi.
  5. Eyvallah modum, madem bir güncelleme yok diyorsunuz kilitleyebilirsiniz o halde. Kolay gelsin.

Amiral34 bunu beğendi.
  6. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Konunuz kilitlenmiştir.

Saygılarımla,

Amiral34.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.