Geri bildirim kapılardan çift ödül

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .maça001. tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bunu onaylıyorsanız ankete katıl

1. evet olsun !!!

oy sayısı 18
    78,3%
  2. hayır olmasın !!!

oy sayısı 5
    21,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .maça001.

.maça001. User

hatfa sonu kapı etkinlıgınde x4 lazerinide iki kati versin artık x4 lazeri dayanmıyor

ilk cıktıgında da öyledı

2. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

ortalıkta bu kadar bot gezinirken mantıklı mı sizce bu öneriniz ekmeklerine bal sürmek olur bu gereksiz

Sempatik.57 ve RobinKudin bunu beğendi.
  3. RobinKudin

RobinKudin User

Al işte botlar yüzünden yine bir şey kaçabilir bot görürsem lazer sıkıyorum 2 saat kapıya gitsin diye ama biz bile bakınca bu bot diyebiliyoruz nasıl tespit edilemiyor

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İsteğiniz diğer üyelerden destek alırsa bunu merkeze ileteceğiz :)

İyi forumlar

5. .maça001.

.maça001. User

dogru diyorsunda bi fikır sundum sadece sen elle kasarken 10 15 kapı yapabilirsın ama adamlar hatfa sonu 70 kapı yapıyor en azında biraz x4 lazerımız olsun diye fıkrımı sundum botları engeleyemezsın oyun kuruculari başarmadı en azında biraz x4 olur gemılerde

6. .maça001.

.maça001. User

kardeş bot oldugun surece fikırlerin yan etkısı bot olmuş ne fıkır sunuluyorsa botu katıyorlar olmasın diyorlar onun için sizde ordan guluyorsunuz biliyorsunuz olmıyacagını ne yapak salık olsun

7. VETO

VETO User

oyuncu çok olabilir ama kımse artık eski tadı almıyor oyuncuların fıkırlerıne sadık kalmıyor darkorbit kendı bildiklerını yapıyorlar ondan dolayı bu fıker rehberınden inanmıyorum onaylasan bile yapmıyorlar acıkcası ....

8. .maça001.

.maça001. User

katiliyorum sizede ama ne yapak bi umut var gibi ya olursa :d

9. bakalım ne kadar umut var bu konuda :D

olursa güzel olur

10. .maça001.

.maça001. User

bence olur

11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

ip kontrol.png

Kendi mesajınıza kendinizin cevap vermesi nasıl bir duygu bilmesem de forum kurallarınca YASAKTIR! Bu nedenle hesaplarınız hakkında gerekli cezai işlem yapılmış olup, konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Mart 2019
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.