Kapıların Belirli Günleri Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve √αίt_ѕєєᴾᵛᴾ-ᴮᴱᴺᴵᴹᴰᴵᴿ tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Yapılmalı mı ?

1. Yapılsın

33,3%
  2. Yapılmasın

66,7%
  1. Herkese merhabalar iyi akşamlar. Biliyorsunuz ki her hafta sonu oyunda donmalar, laglar, ve bağlantı sorunlarıyla karşılaşıyoruz ki bu durumun nedenide kapıya olan geçişler.
    Şöyle bir düşüncem var bilmem katılır mısınız bana;

Bana göre her Salı günü A-B-G x2 ve indirimli olsun,
    Perşembe günü sadece Zeta ve Kappa x2 ve indirimli olsun,
    Pazar günü ise Sadece hades x2 ve indirimli olsun.

Eminim bu uygulamayı yaparlarsa oyunda düzelmeler olacağına inanıyorum

Teşekkürler

2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Önerinizi İndex'e ekledim, gerekli desteği aldığı taktirde konunuzu raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

3. Çok doğru bir karar. umarım gerekli mecralara ulaşır ve gereken yapılır. aşırı faydalı !

4. Teşekkürler Modum :)

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İmzanız, İmza kurallarına uymamaktadır. Lütfen imzanızı düzenleyiniz.

İyi forumlar.

6. Leador

Leador User

Faydalı falan değil :) Bu sorunu çözmelerinin tek yolu sunucu kapasiteleri arttırmak tek sorun bu kaldıramıyor bu kadar oyuncuyu server sunucu özellikleri güncellendiğinde sorun çözülür yok bu gün yok şu gün one öyle pvp server gibi çözüm üretiliyor :)

7. O zaman da herkes o günlerde yüklenir bir şey değişmez. :D

Şu anki bütün hafta içi x2 günü yapmaları daha iyi.

8. Güzel söylüyorsun ama malesef aynı lag problemleri devam ediyor :(

9. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

~~нαкαη~~ hesabınız ile de ankette oy kullanmanız nedeniyle ilgili hesap hakkında gerekli cezai işlem uygulanmış ve anketiniz sıfırlanmıştır.

İyi forumlar.

Themis. ve ateistkeci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş