Öneri Kapıların İhtimalleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İhtimaller Artsınmı?

1. Evet arttırılsın

oy sayısı 23
    85,2%
  2. Hayır arttırlmasın

oy sayısı 4
    14,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyide modum bence en iyisi orta karar fazlası zarar ki zaten millet oyundan zaten soğumuş durumda ve siz hala oyunculuğu azaltır diyorsunuz zaten oyuna yeni başlayan 10 kişiden 9 veya 8 i oyunu bırakıyor.

Kendim bile test yaptım iki arkadaşımı oyuna başlattım 2 hafta geçti ikiside oyunu bıraktı... Emekm vermeye değmez kasılmaya gidiyoruz adama 20 defa kesiliyoruz dediler haklılarda...

Ben herkes full + full olsun demiyorum oyun şartları ne kolay olsun nede zor orta karar iyidir...

Ki zaten sistemde kesin verecek diye bir şey yok adama 4 kapı icinde de cikar 1 kapı icinde de cikabilir...

2. webce

webce User

zaten etkınlılerde elıtlere gore yapılmıyormuki zaten oyunda etkinlikler elitler için herkes elit olursa aslında savaşlar daha güzel olur elit gemi bulamamakdan gidip bigboy kesıyor adamlar bigboyda iki gunluk oyununu bırakıyor cunku gelen kesıyor gıden kesıyor kasılamıyor

3. Konu aktif arkadaşlar :)

4. ben zeta yapmayı bıraktım zaten kappa takılıorum oda olmazsa epilasyon :D

5. bdrdd1n

bdrdd1n User

ben ilk başta 8 de sekiz gittim havoc son 9. içinde 5 tane yaptım toplamda 13 zetada 9 havoc

6. allah rızası için en yapıodun kapıda ben giriom hiç bişi vermio

7. bdrdd1n

bdrdd1n User

ben klasik güveye alıp çatır çatır kesiorum hepsni yani şansım iyidir bu konularda aslında b havoc yöntemi buldum 12 de 12 yaptım arkında haoclarını yapıyorum ama yöntemden tam emin olunca youtube hesabımda paylaşmayı düşünüyorum

8. yahsa

yahsa User

bende kesinlikle katılıyorum çok güzel bi fikir ayrıca modun dediği gibi herkes elit olması öle yine kolay olmayacaktır. ayrıca olsa bile oyun bencede daha zevkli hale döner.

9. Sürekli artması olmamış ama eğer sabit bir rakam olacaksa olabilir.

Normalde %33 oran ile çıkıyor bu oran %50 olabilir.

Ya çıkacak ya çıkmayacak :D

10. [​IMG]

Kapı çıkma olasılığı yükseltilsin

11. CİLΛ

CİLΛ User

çok iyi olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.