Duyuru Kapıların Sıkıntısı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __ı̇ммøятαłтüяκ__ tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunda Galaxy Gates adı verilen bizler için yapılmış kapılar var.

Fakat bu kapılar yapılırken yaratıklar buga giriyor ve tıklamıyoruz.

Ben şahsen kapı yapcam ama bu korkumdan giremiyorum. Bune bir çözüm bulun.

2. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

Pek karşılaştığım bir hata değil.

Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlarınız var mı ?

Farklı Tarayıcılarda aynı sorunu yaşıyor musunuz ?

Farklı bir bilgisayarda buna benzer hata ile karşılaşıyor musunuz ?

Flash Player , Shockwave ve Java Sürümlerinin güncel olduğundan emin misiniz ?

Kullandığınız Maus ( Fare ) ' da bir sorun olmadığına emin misiniz ?

Keyifli Forumlar

3. VΛLVE™

VΛLVE™ User

ben çok yaşadım hala da yaşıyorum o internet hızındandır modum diğer etkenler değil

4. banada oluyor yaratık seçilmiyor hiç bir şekilde sürekli etrafımda geziyor o sıkabiliyor ben sıkamıyorum farkettimki o yaratıktan birden çok fazla varsa oluyor kamikaze atarken genelde olan bir şey zeta tarzı az yaratık gelen kapılarda yaşamadım bu durumu hiç

5. Merhaba ,

Pencereyi yukardan tutup hareket ettirin düzeliyor. Ayrıca bu durum büyük olasılıkla en son çıkan Flash Player'dan dolayı oluyor. Yenisi çıkınca büyük olasılıkla düzelecektir.

İyi forumlar.

6. istiklal modum gecen hafta x3 saatinde gama kapısında patladım fiber internet kullanama ragmen ve hakkım gitti supporta yazdım ama vermeediler hakkımı yani evet aynı sorunu yaşayan var iyi günler...

7. %30 indirimle bile bu aralar kapılar zor açılıyor

8. Merhaba ;

Kapınız oyun hatası yüzünden patlamış ise sistem tarafından otomatik olarak 48 saat içerisinde size geri iade edilir.

Konuya gerekli cevaplar verildiği üzere kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.