kappa k. hercules tasarım hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *-*_SHoW_TiMe_*- tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar;

En büyük şansız olan üyelerden biri benim sanırım. bu kaçıncı kappa sayamadım. Bunun bir yolu yardımı yokmudur ? Uyuz oldum gece gece 2 m urı var hesapta ya hepsini basıcam kapıya ya da hesabı silicem :) Tasarım çıkmıyor arkadaş spartan yapıcam 30 tane havoc var 8 tane hercules de kaldım bütün parçalar hazır hercules yok nedir bunun çaresi yol yardım gösterin lütfen..

2. ateistkeci

ateistkeci User

Tamamen şansa bağlı durum ama önerim (Etkisi yok ama totem işte :p) son yaratıktan sonra havai fişek patlat bir sürü sonrasında seni x-1'e attığında 2 Hercules aldın göreceksin :)

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı düzenledim :)

Benim kendi şahsi totemim, son 2 dalgada hiçbir şekilde hareket etmeden kesiyorum. Yaniiiii yaptığım son 2 kapıdan alamadım ama güzel totem bence tavsiye ederimm. :)

İyi Forumlar.

4. valla hareket etmeden kestim denedim ama olmadı maalesef :) sitemim size değil lütfen yanlış anlamayın tamamen şans olduğunu biliyorum ama iste heves yapıyor insan .. milletin sparta nı var benim neden yok flan :D cevap için teşekkür ederim konu kilitlenebilir.

5. _Zeronix_

_Zeronix_ Guest

Hayııırr, sen de mi o tayfadansın keçicim :((( Bunlara inandığına inanamıyorum.Ben rastgele bam güm 7 kapı yaptım, 3 çift aldım. Geriye kaldı 2 çift

6. ateistkeci

ateistkeci User

İşe yaramadığını biliyorum ben öylesine yapıyorum :p

Ayrıca arkadaşım oyuna bayağı laf ediyordu öyle şansı geliyordu kapı açarken falan bitirirken denemeni öneririm belki işe yarar :D

_Zeronix_ bunu beğendi.
  7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.