Kappa Kapısı (Hercules Kapısı)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Last_whisper tarafından 17 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bu kappada kapıyı kaç kez bitirince 10 herculese sahip oluruz? tecrübe eden arkadaşlar paylaşsın lütfen. 9 kez yaptım, sadece 1 hercules çıktı. paso lf4 le bo1 veriyor. 2 lf4 2 de bo1 verdi. 4 kez karavana:) bu gidişle 90 kez felan yapıcaz full hercules için:)

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konunuz uygun olan bölüme alınmıştır burada hercul lerini tamamlayan arkadaşlarımız size ne kadar zamanda tamamlandığını yazabilirler ama şu varki kapıyı kaç kez yapacağınız tamamen şanstır 30 kapıda da tamamlayan vardır 60 kapıda da tamamen şans unsuru olduğu için söylemek gerçekten zordur.

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bo1 vermezki nasil vermis onu..ayrica lf4 almanizda sans bos ta cikabiliyor bazende multi guc veriyor oda 5 saatlik.hem 9 da 1 az bi sanssizlik olmus .

4. akşam en son mesaj attığımda üst üste 5. kez yapmıştım, 1 hercules vermedi. dün de 4 kez yapmıştım, sadece 1 tane çıktı. bugün tahminen 4-5 kez daha yapıcam. inşallah 2 tanecik çıksın çok istemiyom:)

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bo1 derken güçlendirici verdiğini dile getirmiş arkadaşımız.

İyi forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  6. İstiklal

İstiklal User

Merhaba ;

35 - 40 Aralığında , Kaç tane tam olarak yaptığımı hatırlamıyorum.

9 - 10 Kere Multi Güçlendirici , 3 yada 4 LF4 , 10 Hercules almıştım.

Diğerlerinde elim boş çıktım : )

Keyifli Forumlar

7. *TONİGHT*

*TONİGHT* User

8 yada 9 kapıda şuan 4 herculesim :)

8. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Asıl gemimde 13 kappada 0 hercules :D
    İkinci gemimde 24 kappada 10 hercules aldım şans işi

Keyifli Forumlar

9. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Bu kappa işi tamamen şans işi.Fakat benim düşünceme göre yoğun bir şekilde arka arkaya yapılacak olan kappalarda Hercüles alma şansı yüksek gibi.Dediğim gibi yinede şans olması lazım.

İyi forumlar.

10. yok arkadaş:) sinirden deli olucam. 15 kappada sadece 2 hercules, 2 lf4, ya bo3 veriyo yada hiç birşey. bi daha bu kapıya uri ile işim bitmeden uri basmam. 1.254.000 uri harcadım. resmen fiyasko. kapıdan kazanılan uride harcandı tabiki. neredeyse 1.700.000 uri gitti. yazık. sayın modum 13 kapıyı ard arda yaptım aralıksız.

11. Serverin çok yoğun olduğu saatlerde değil de daha çok boş saatlerde yaparsaniz dolu çıkma ihtimalinizin daha da artacağını düşünüyorum.

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Maalesef şans faktörü önemli %25 hercüles %25 lf4 şansınız var bunların dışında %25 güçlendirici % 25 te boş şansı var her seferinde istediklerimiz denk gelmez :)

Bence 2 hercüles ve 2lf4 iyi bulmuşsunuz daha kötüde olabilirdi :)

İyiforumlar

13. Evet Modum haklı 12 de 1 LF4 1 defa multi destek 10 tane boş kapıda olabilirdi. Şahsen dünden beri bende 1 milden fazla uridyumu kappa kapısına bastım 12 tanede 1 tane bile çıkmadı.

14. arkadaş çok merak ettik acaba günde 3-4kez nasıl açıyon bu kapıyı biz haftada bu kadar açamazken

15. edinak1979

edinak1979 User

6 defa yaptım 3 hercules 3 Lf4 şans işi heralde

16. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Uridium alışverişi yaparak üste üste kapı açılabilmekte.Örneğin 1 milyon uridium aldığımızı düşünürsek üst üste 4 veya 5 kappa yapılabilir.

İyi forumlar

17. evet istatistikler devam ediyor:) 17 kappada 2 hercules, 3 lf4 oldu. kısmetse 2 kappa hazır, gelecek uri ile de 1 tane daha yaparım sanırım inşallah 3 denemede 1 hercules verir.

18. 19 kapıda 3 hercules, 4 lf4 oldu arkadaşlar:) süreç devam ediyor.

19. baya yapman lazım en az 30-40 tane felan çünkü bu kapppa zor bi kapı :)

20. sık sık kapı yapmanın sırları:); katlayıcı avantaj paketi, indirim paketi, ice meteroid kesmek. yaklaşık 300-350 bin uri topladığımda, yada 1000-1500 gg ile 250-300 bin uri 3 kapı ya yetiyor. her kapı ortalama 2000 gg'ye açılıyor (2000 gg = 140 bin uri; 1 gg indirim paketinde 70 uri). bende 3 kapıyı 1 haftada ancak hazırlayabiliyorum. ilk bahsettiğimde 330 bin uriyi 3x zamanda satın almıştım. o yüzden üst üste 12 kez yaptım. 330 bin uriyi 3x zamanda eğer kredi kartıyla alıyorsanız ve en 2 yada daha fazla alışveriş yapmışsanız sistem %10 bonus veriyor. böylece 990 bin uri + 99 bin = 1.089.000 uri almış oluyorsunuz. kapılardan da ortalama 35 bin uri geri geliyor. dediğim gibi uri satın alırsanız, kapıda size geri dönecek uri ile beraber kapıyı 10-12 kez yapmanız mümkün. ben bu güne kadar kapıyı 90 bin uri ile 150 bin uri aralığında açmayı başardım. hiç birinde 150 bin uriden (2200 gg tahmini) fazla gitmedi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.