Kappa Kapısında Mahsur Kaldım

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve BULUT02... tarafından 15 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BULUT02...

BULUT02... User

kapa kapısını bitirdim kapıdan çıkmıyor ne yapmam gerekiyor sene olmuş 2024 bu nedirya

2. _evissaM_

_evissaM_ User

ne bir cevap veriyorlar, ne bir aciklama yapiyorlar. ayni sekilde dunden beri bekliyoruz. kimsenin umurunda degil

3. DAYI2*

DAYI2* User

kardeş başka gemin varsa ona gir ve oynadıgın gemiyi oraya çek

4. _evissaM_

_evissaM_ User

Kardes baska gemi var ama ona takacak donanim yok ki dogru duzgun. olan biten hepsi kapida kalan gemide. kapida oldugu icin uzerindeki silahlarida cikaramiyorum vs. vs.

5. DAYI2*

DAYI2* User

içini boşaltmana gerek yok diger gemin bi kapı yanınıonda veya istasyonya ise ana gemiye direk çekebilirsin ve deman edersin

6. _evissaM_

_evissaM_ User

Gemi degistirmekten bahsediyorsan eger o da calismiyor kardes. diger gemi de kaldi iceride :)

7. kapıdan kurtulmanın yöntemini buldum.
    tabi ki kapıda asılı kaldıysan cıkmak mümkün değil. Ne cıkıs yapmana ne de hangar değiştirmene müsaade ediyor. supporttan cevap gelene kadar kapıda kalmak istemiyorsanız şu yontemleri uygulayınız. ben yarım saat çabaladım ve en son kapıdan kurtuldum. tabiki 1 hakkınız yanacaktır.
    radyasyonlu bölgeye geliniz. radyasyonlu bölgede sayfayı yenileyiniz. tekrar giriş yaptıgınızda radyasyonlu bölgede olmanız gerekmektedir. radyasyonlu bölgedeyken gemi değişimi yapınız. gemi değiştirdikten sonra radyasyonlu bölgede kalmaya devam ediniz. geminiz patlayacak ve sizi ana üsse atacaktır.
    ben bu sekılde ana usse döndüm 1 hakkım gitti daha sonra tekrar düzeldi mi diye girdim ve düzelmediği için aynı yontemle cıkmayı basardım. umarım sızde cıkabılırsınız.

_evissaM_ bunu beğendi.
  8. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Cevap veren üyemize teşekkürler.

Konu kilitlenmiştir. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.