Kappa?Zeta?Kutu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BELA__ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BELA__

BELA__ User

Arkadaşlar ben;
    full lf3 2lf4 27 bo2 full elit hız 8 iris 1 apis im 4 özel tasarım var (sentinel,venom,solace,spectrum)
    Elmas.Güve,Kalp var
    1 Havocum var
    270 k uri kastım.
    Bu uridium ile 1 zeta veya kappa rahatlıkla açabilirim(epsilonu bir kere yaptım).
    Veya 180 küsür kutu alabilirim.
    Kapı taraftarıyım ama hangisi ? Kappa yapılırmı bu gemi ile diyelim yapıldı ödül sıkıntısı var eli boş dönmek istemem.
    Zetada 2. yapıştada büyük ihtimal herkez alıyor 4/4 e kadar yapanlar var;);).Ama bence hercules havocdan iyi.:confused::confused::confused:
    Kutu açsam 1-3 arasaı lf4 gelir diye düşünüyorum.
    Aegis de bir seçenek ama ne miktar işe yarar 250 uriyi kaç günde karşılar bilmiyorum:p
    Anlıyacağınız Kafam gitti.Ne yapmalıyım bilmiyorum :(
    Akşam düşünmekten adam akıllı uyuyamadım :oops:
    başka önerisi olanda yazarsa sevinirim.

2. arkadasım 270 bin uri gg ye basılırmı gıt pala topla uriylede kutu ac sarı kutu gununde ac zeusa calıs yarısınıda 2 kat lf4 gununde ac ama sakın gg ye basma yapıcan 1 kapı 270 bın urıyı karsılarmı..

3. Lapseki

Lapseki User

zeta yap urilerin ile lf4 geliştirisin, havuc baksında iyidir. hercules pvp haritalarında yinede sen bilirsin, urini kapıya basma bence de.

bol şanslar, zeta en mantıklısı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2014
  4. Mαтαdor

Mαтαdor User

Uridiumla kapı açacak kadar gelişmemissin. O yüzden sakın kapı açmaya kalkma derim ben. Ve şuanda havoc fullemen mantıksız zeus al diroidlerini 16 level yap bunlar önceliğin olsun. Uridiumla yapıcaklarına gelirsek zeus gününe kadar biriktir urilerini. Zeus gününde aç hem zeusunu alrısın hemde lf4lerin çoğalır. Havocu fulleyene kadar bunları yaparsan çok daha güçlenirsin ayrıca zeta taraftarı değilim onun yerine kappa yapmanı öneririm.

MrCixBoy ve GameDog bunu beğendi.
  5. kappa yap. kapıya uri basma. lf4 ve herkül çıkma sansı var

6. BELA__

BELA__ User

hem lf4 hem hercules birlikte fullemek için kappa yapıcam ancak zeus plannlamıyorum.Geçen x2 lf4 de 420 kutu açtım 1 lf4 çıktı :mad::mad::mad:
    Bundan dolayı kappa yapıcam hızlı olması içinde uri ile açıyorum.
    birde bu gemi ile kappa yapılırmı boss lokumlar zor gibi :(

7. Mαтαdor

Mαтαdor User

Baya şansızmıssın ama ben genede kutu açmanı öneririm yada diroidlerin 16 seviye değilse onları tamamlamanı. Ama yinede kapı yapıcam dersen kappa yap x2 x3 ün varsa kolay yaparsın hiç dert etme onlarda zaten kapıyı açarken çıkar.

8. BELA__

BELA__ User

İlk kappa mı bugün yaptım.Güçlendirici çıktı :D Bu arada kappayı 153 kuriye açtım.43 k uri kaldı onu zetaya bastım 65 oldu .Şimdi yeniden zeta yapcam gelen kutuları saklıcam kappa zea kappa zeta gitcem işte. Kutularlada lf4 arıyacam.İris leri hepsi 16 lwl yapsam (900 k uri ) en fazlla100-150 dmg farkı olur .

9. Mαтαdor

Mαтαdor User

Senin yerinde olsam indirim paketi ve vip alırdım. O kadar uriye kapı açıyorsun baya bi uri cebinde kalır. Ayrıca irisleri 16 seviye yaparsan vuruşlar için %6 kalkan içinde %15 lik bir artış edineceksin Bu da x4 ve rsbde baya bir vuruş farkı demek..Bir örnek veriyim konunun başında zeta yapmak istiyordun değil mi? Ne için zeta yapılır havoc için, havocun özelliği ne %10 ekstra vuruş, eğer uriyle full havoc yapmaya kalkarsak uri dayanmaz. En makul ve garanti yol geliştirme diye düşünüyorum.

10. BELA__

BELA__ User

Bak kardeşim sadece droidler için %4.2 lik bi aryış olr buda 100-150 dmg arası brişey ben 2 haftada bir zeta veya kappa yapıyorum.Çok daha faydalı.

11. Mαтαdor

Mαтαdor User

Bu konuyu bir de forumda araştır istersen. Lazerlerin için yüzde 6, kalkan içinse yüzde 15 lik bir artışın olur. x4 ve rsb eyle hissedersin bu farkı vede kaçış konfindeki kalkanında büyük ölçüde artar.Bir kapı için 150 bin uri vericeğine zaten ödül vereceğide şans işi dediğim yol daha mantıklı ve garanti. Benim bu konuşmadan kapıya karşı olduğumu düşünme geliştirmeden sonra zaten kapı yapıcaksın başka yol yok. Senin burada iddaa ettiğin öğe geliştirmenin faydasız olduğu yönünde ama tam tersine bu yol daha ekonomik.

12. BELA__

BELA__ User

şuan 540 oldu uri kutu açıcam daha sonra irisleri 16 yapcam bakalım noolcak :D

konu kilt

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2014
  13. Mαтαdor

Mαтαdor User

Hayırlı olsun o zaman :) Umarım şansın yaver gider.

14. Merhaba ,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.