kaprisli arkadaştan admin olmaz

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve omerfaruk10 tarafından 3 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyunda öylesine acayip nikler varki ben sadece noktalardan nick yaptım
    küfürü arasına deyişik harf koyarak deyiştiren ve hatta küfürü yabancı bir kelimeymiş gibi düzenleyenler bile var.
    probleme gelince alttaki ban sebebi 90 senelik bir ban sebebi olacağını sanmıyorum eğerki terbiyesizliği yapanın admin birinin arkadaşı deyilse.
    adamın niki qurcuk idi .

benim nikimi beyenmediyseniz deyişim yaptığımda onaylamazdınız.
    gurcuk nikini benyenmediyseniz gurcuk oyuncusunu banlarsınız.

bu 90 sene ban atılacak bir durumsa çetinizede girmeyiveririz.
    siz yeterki adminlerin arkadaşlarını mutlu edin.
    ama yaptığınız o terbiyesizliği yapan kadar terbiyesiz bir harekettir.
    benim yazdığım uygunsuz falan deyil tamda şerefsizlik yapanalara haddini bildirmiş olduğum bir mesajdır.
    yazdığım yanlışsa sizde darkorbit olarak kendi şirketinden gemi kesene verdiğiniz ******** rütbelerini vermezsiniz bende yanlış yazdım der çekilirim.

Sistem: Sistem tarafında belirli bir süre yasaklandın!
    Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 27.05.2113 saat 18:33 zamanında giriş yapabilirsin.
    [18:33:55 ...··......··...: gurdcuk gardaş bu vale klanını sal diye yalvarınca niye saldın yanlız gemiyi yakalanca it sürüsü gibi saldırıyorlar bunlar eksi şerefi falan hiç düşünmeden - Üslup // - Uygunsuz pilot adı kullanımı, değişim yaptığınızda Support'a ticket yollayınız.]

2. Benzer şekilde bende şikayetçiyim nickim muratti rosso yaptım diye banlanıyorum ne var nickimde küfür mü başka bir şey mi ?

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Günümüz dünyası çok birbirini tekrarlamaktadır. Mesela bir örnekten başlayayım hem okuyalım hem devrik cümleleri düzenleyelim.

Kimse yaşadığı hayatta başına bir durum geldiğinde kendini sorgulamıyor. Bir sorun olduğunda ya biri birini kayırıyor yada arkadaşlar. Biri de yahu ben böyle yaptım ondan ban aldım diyen istisnai arkadaşlardan olmuyor ne gariptir. Sosyal hayatta bir olay olur yok yahu bu bunun kesin yandaşı.. Oyunda birisi birisine etmediği iş kalmaz sonra yok ya bu admin arkadaşı diye yine kabahat bulunur. Boşuna dememiş deve nerem doğru ki diye..

Böyle bir ön giriş yapayım dedim gelelim sizin tespitlerinize; eğer elinizde kanıt yoksa kimse kimsenin arkadaşı değildir. Kanıtınız varsa atın bir görelim ve başlayalım işlemlere. Yoksa lütfen element sallamayalım ortaya malum burası petrol istasyonu değil gaz yemiyor. Kendimizi sorgulayalım başlangıçta.

Mesela mesajınızda şerefsizlik yapanlar demişsiniz sansürlemiyorum çünkü görünsün madem bu cümleleri ortalıkta konuşma hakkını ilahi kudret olarak kendinizde görüyorsunuz. Karşı tarafta birisi size şerefsizlik asıl sen yaptın diyerek saldırsa bu ithamlarla şuan ortalığı yaktığınızdan daha fazla yakardınız. Bu üsluplar toplum içerisinde açık alanlarda kullanmak doğru değildir. Bknz: Ekşi sözlük görgü kuralları!

Diğer bir sorun cümlelerinizin ne başı ne sonu belli hepsi aşırı devrik ve belirsiz cümleler.

Konunuzu kilitliyorum ve şuan argo kelimelerinizden uyarı vermiyor malum bunu öğretmek benim görevim değil ama ceza vermeme sebebim şu kim kimin arkadaşı görebilmek ve sadece aldığınız ban dışında kanıtlamanız içindir.

Başka bir konu açıp dile getirebilirsiniz.

Özendirici isim kullanmak yasaktır bundan dolayı değiştirilmesi için uyarı verilmektedir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş