Geri bildirim Kara Cuma İndirim Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 28 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. biliyoruz kıyamet adminim saolun ama burada biz yeni şeyler için görüş bildiriyoruz plt 3030 indirimden bahsediyosunuz sanırım ondan degil

2. ___GiRdAp

___GiRdAp User

Gemi tasarimlarina beklerdim indirimi bide gelistirmede olursa süper olur.

3. Müslümanlar için en mübarek günü kara kelimesi ile yaftalamak açıkça Müslümanlara hakarettir şiddetle kınıyor ve tüm Müslüman adminleri kınamaya davet ediyorum.

4. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Başkalarının bazı günlere ne isim verdiklerinin bir önemi yoktur. Çeviri ile bu manaya çıkan bir gündür, aslı black friday olarak adlandırılmaktadır. Bizim dinimizde başka dinlere/mezheplere şahıslara saygısızlıkta yapılmaz. İnternette bir araştırma sonrası içeriğin ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Uslubunuzdan dolayı 1günlük uyarı cezası aldınız.

Keyifli Forumlar

5. CİLΛ

CİLΛ User

modum pette indirim olacakmı %20 inirim olsa alacağımda

6. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bu inidirimler önceden bilinmemektedir. Periyodik oalrak bazı itemler habersiz şekilde indirime tabii tutuluyor.

Keyifli Forumlar

7. CİLΛ

CİLΛ User

saol modum kolay gelsin

8. PAPATYA

PAPATYA Guest

Teşekkürler

9. tasarımlar indirime girsin gemimiz var zaten venom yada aegis filan lütfen ya

10. gemilere indirim ne zaman gelir belli mi?

11. Şuan tasarımlarda indirim var.

12. tasarımlarda indirim varda ben venom alıcaktım o indirimde değil ya

13. TurcoReino

TurcoReino User

Günlük dosyalarına indirim gelecek mi?

14. Venom ile Dimicheri niye indirime katmamışlar hakikaten bende merak ettim :confused::confused:

15. BANA GÖRE KARA CUMA O KADAR ÖNEMLİ DEĞİL ÇÜNKÜ GÜÇSÜZ OLANLAR ÇOK URİ YAPAMAZ VE YİNE DE ALAMZ

16. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Çok yararlı bir etkinlik olmadı ama hiç yoktan iyidir dimi? Sonuçta bu etkinlik olmasa hiç kimse yabancılarda kara cuma adlı bir etkinliğin olduğunu bilmiyordu.

17. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiğinden yasaktır. Daha dikkatli olunuz.

Keyifli Forumlar

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

fm pet modullerinde % indirim cikmis ama tiklayinca icerde hicbir indirim yok iletirmisiniz...ekstralar ve desteklerde de var onlarda sorun yok.

19. Merhaba ,

Çok inceleyemedim fakat gördüğüm kadarı ile PET'in kendisinde indirim vardı.

İyi forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. birdakine daha dikkatli olurum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.