Geri bildirim Kara Cuma Öncesi İndirimler Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve Amiral34 tarafından 23 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Paketlerin duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi Forumlar.
   
 2. Prometheus Platinum sandığının içindeki modül nedir ?
   
 3. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Soru merkez ekibe iletilmiştir.

  Lakin malum hafta sonu en erken cevap pazartesi günü gelecektir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 4. adminim mümkünse bu etkinliğin ismini değiştirirmisiniz kara cuma bizim kutsalımız hayırlı günlerimizden birisi kişiselleştirmek değil amacım olması gereken bu olduğu için yazıyorum oyundada olsa kimsenin kutsalımıza bu şekilde kötülemeye hakkı yok sizden ricam bu ismi koyanlar kimdir bilmem ama kasten konulduğu belli saygılar
   
  ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.
 5. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Afedersin de kardeşim Kara Cuma veya BlackFriday kalıplaşmış bir ifadedir. Bunu nasıl buraya çekip bağladın şaşırdım. Neyse çok detaya girmeyeyim.
   
 6. Hydragee57

  Hydragee57 User

  yabancıların neden kalıplaştırdığı da belli islam düşmanlığından! KUTSAL CUMA - ŞAHANE CUMA YADA EFSANE CUMA OLARAK İSMİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ GEREKİYOR.
   
  BaMbUlBeee ve ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.
 7. smoonrise

  smoonrise User

  Bir y.tube videosu olarak karşıma çıkmıştı '' kara cuma '' , videodaki anlatımda tam hatırlamıyorum ama bu şekilde anılmasının sebebini anlatıyordu ve malum herşeyin mucidi olmayı seven amerika bu sözünde mucidi olarak karşımızda , birçok firma hassasiyet gösterip '' efsana cuma - şahane cuma '' gibi isim değişikliği yapıyor , ülke takımı bu konuda merkeze yazabilir , isimle değil zaten gelecek para ile ilgilendiklerini düşünürsek pek önemsemezler değişitirirler diye düşünüyorum , bazı hassasiyetlere önem vermek dikkat etmek gerektiğini sonradan olsada bilmeleri gerekir .
   
  ^^^^^vvv^^^^ bunu beğendi.
 8. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  İyi güzel hassayitini anlıyorum diyelim. O zaman mesela forum kullanıcı adın neden Hydragee57 diye sormazlar mı? Şunu demeye çalışıyorum. Bu şikayet ettiğin kara cuma'nın çıkışı senin bahsettiğin gibi değil. Çok daha farklı bence bir ara google'da araştır.

  Tabi ki yine isimi değiştirip değiştirmemek yetkililerin elinde.
   
 9. Hydragee57

  Hydragee57 User

  dostum cumanın kutsal oldugu baska bir din var mı? yok. nokta. ve cumaya kara cuma denmesinin de kimseye bir faydası yok. tamamen saçmalık ve islamı sembolize eden cuma gününe atfedilen kötüleme sıfatı. başka birşey degl. çok iyi bir gün olsaydı kara cumartesi kara pazar desinlerde görelim. diyemezler.
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 10. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Benim demek istediğim durum başka bir şey ama neyse :) ne düşünüyorsan eyvallah. ;)
   
 11. ...VİP...

  ...VİP... User

  bir şeye atıfta bulunacaksan önce bir araştır sonra fikrini beyan et..berber dükanındaki amcalardan yok kara cuma yok islama hakaret vb gibi kulaktan dolma bilgilerle burda propaganda yapmayın.

  Karacuma yani black friday olayı hristiyanlıkta şükran günü olarak kutlanan parşembe gününden sonraki cuma hiç kimse evinden çıkmaz alışveriş yapmazmış bundan dolayıda esnaflar o güne iş yapamadıkları içinde black friday ismini takmışlar.

  Yani kimse bizim güzel dinimiz islamı karalamamış....ama tabi bazı ilim irfan bilmeyen yobazlar ki ben bunlara din tüccarları diyorum ne yapalım da halka fitne aşılıyalım diye düşünerek bunu araştırmaktan yoksun sadece kulaktan dolma bilgilerle kendisini sözde müslüman olduğunu zanneden insancıklara manipule ederek kullanmaya teşvik etmişler..

  son olarak yüce kitabımız kur'anı kerim de dediği gibi ''oku yaradan rab'inin adıyla oku...''oku araştır ki öğrenesin..
   
  **darkman4** bunu beğendi.
 12. Hydragee57

  Hydragee57 User

  şunu izlede sus.

  google verisini okuyupta gelme.
   
 13. ...VİP...

  ...VİP... User

  nicki bile yabancı dilde olup bana google verisi okuma diyen birisinin youtube videosunu kaynak göstermesi ne kadar ironik..üstelik gösterdiği kaynağın hiç bir dayanağı olmadığı halde hala bunu savunuyor olması (kim olduğu bilinmeyen bir şahsın hangi kaynak ve bilgiye göre yorum yapması) traji komik bir durum..

  amacım kimseyle polemiğe girmek değil ama cevap verme hakkım da olduğu için yazıyorum..zaten anlamak istemeyen körü körüne ideoljisine bağlı birisiyle de zamanımı harcamak istemediğim için bir daha da cevap hakkımı kullanmıyacağım....iyi forumlar..
   
 14. Hydragee57

  Hydragee57 User

  anlamayan sensin kardeşim. kara cuma ifadesi iyi ve temiz bir ifade değildir. bu kadar.
   
  BaMbUlBeee bunu beğendi.
 15. titans___

  titans___ User

  Bu şekil hassasiyet göstermemiz ve bu ifadeyi de Türkiye de ki alışveriş siteleri de daha farklı ifade ediyorlar, Neticede eskiler bilir CUBİ şekli önceden uzundu , şimdi nedense KARE şekli bunda art niyet aramak yanlış gelebilir de, toz pembe gözlükle bakmaya benzeticem de bu benim görüşüm yani bu yüzden burdan afaroz edilmem umarım da , oyun da bundan rahatsız olan da duymadım belki vardır da ,hani cubi şekli önce ki daha havalıydı zaten de , başka bir çok yerde zaten göndermeler var malesef o tür göndermeler ince ve neden bu tür şeyler yapılıyor ellerine ne geçiyor da belki de art niyet var değil art niyet var , mesela İtalya da yine yabancılar Pazar günü orda ki arabaları tanıtcaklar kamera ile çekim yaparken Polis geliyor çalışıyorsunuz diyor e ne var bunda diyorlar , orda yasakmış Pazar günü çalışmak hani top gear diye bir program çekenlerde ingiliz , oyun yönetimi veya burdaki çeviriyi yapanlar hassasiyet göstermelerini istemek sadece sırtlarında taş taşı demiyoruz ve Kara Cuma şurdan çıkmış diye duydum polisin biri trafik çok yoğun oluyor diyekara demiş de e Pazartesi sendromu diye bir şey varda kimse Pazartesi için kara mor dememiş desem alaya alarak konuşmak yapılabilir seviyesiz görüyorum da tabi bunlar benim düşüncelerim , fikirlerimi hakaret etmeden dile getirdiğimi düşünüyorum ve anı şekil konuşma beklerim de .Bir ara indirimle IAC satmışlar almıştım aynısı mı bu farklı mı birde , 1 paket aldım ondan gelenlerle geliştirme yapmay kaptırınca 2 yi alamadım dı onda süreli indirim vardı bu o mu?
   
  Son düzenlenen: 2 Haziran 2023
 16. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Bende son olarak yazıyorum. Attığın video kişisel olarak yorumlamaktan başka birşey değil. Yani kesinliği olmayan bir durumdur. Kaldı ki sen Cuma kutsalımız diyorsun peki başka birileri için kötü bir gün ise o ne olacak?

  Bu arada tekrar belirtiyorum. Black Friday veya Kara Cuma senin sandığın, düşündüğün hatta video'dakinin anlattığı ile alakası yok.

  Neyse diyorum. :)
   
  ...VENÜSLÜ... bunu beğendi.
 17. BaMbUlBeee

  BaMbUlBeee User

  asıl sizlerin anlamadığı ne biliyormusunuz bunun bir çok yabancı oyun sahiplerinin yapması gündem olan oyunların bir çoğunda var he ayrıca sen gibiler şu en son paylaştığı ile kardeşlerini aklamak da haklı burda her türlü ırkçılık yapın her türlü faşislik yapın ama benim kutsalıma dil uzatanı aklamaya kalkmayın em küm etmeyin burası tr4 tr6 serveri anladınızmı bizde insanız
   
 18. _KIYAMET_

  _KIYAMET_ User

  Olayı nereden nereye çekip duruyorsunuz. Yok ırkçılık yok faşistlik yok bilmem ne vs vs...

  Black Friday : Kara Cuma konusunu tutup kutsala bağlayıp işte müslümanların Cuma günü için dediklerini ileri sürüp buna gerçekten inanıyorsunuz. Ne diyeyim pes doğrusu ya gerçekten hayret ediyorum. Gerçi doğru ya. Sorgulama yetisini kullanmak pek olmuyor. Kara Cuma şeklinde geçiyor diye mutlaka islama göre kutsal sayılan Cuma gününe diyorlardır. :) :D

  Black Friday/Kara Cuma din ile alakası olmayan, tamamen ticaret ile ilgili olarak evrensel hale gelmiş bir tabirdir.

  Neyse ya. Eğitim şart.
   
  _evissaM_ bunu beğendi.
 19. smoonrise

  smoonrise User

  Bu kadar konunun sakız gibi uzaması ve alakasız yerlere gitmesi son derece anlamsız olmuş ;

  Bu isim sebebi belli bu onların inançlarının bir ritüeli değil bir geleneğide değil çünkü ilk o inanca sahip ülke toplum amerika değil , onların yaşadıkları maddi kriz sonrası bir isim uydurması sonucu diğer birçok şeyin isim sebebi olan ülke tarafından tüm dünyaya kabul ettirilmiş ve inancının bir ritüeli gibi empoze ettiği birşey büyütülecek hiçbir yanı yok önemide yok

  Burası TÜRKİYE ve TR serverı çevirilerde bunu ülkemizdeki birçok firmanın yaptığı gibi '' Şahane Cuma / Müthiş Cuma '' olarak düzenliyoruz derler öyle paylaşırlar , buna isteğe saygı göstermek zorundalar başka ülkenin türetmesi sonucu globalleşmiş diye kabul görmesi gerekmiyor benim ülkemde , TR yetkilileri merkezden talep etsin değişmezlerse ne kadar anlayışları ve kavrama yetenekleri olduğu sözde sahip oldukları üstün özelliklerini bizlerde görmüş oluruz !
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.