Karaktersiz dedim neden banlandım

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve AnakinSkywalker tarafından 4 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hem konuyu kilitliyorsun hem başlığı değiştiriyorsun
    ''ya attend keserken mayınla patlatacak kadar da karaktersiz olmazsın ya''
    herhangi bir şahıs ismi bulunmuyor dolayısı ile oyunda hakaret içeren bir durum bulunmuyor. Dolayısı ile oyun kurallarını ihlal eden bir durum da bulunmuyor. Oyun kurallarından haberiniz yoksa beraber inceleyebiliriz, he yok ben okuduğumu anlayamıyorum diyorsanız ona ben birşey diyemem tabi.

Haksız olduğumda ısrarcıysanız buyrun sohbete konuşalım

Son düzenlenen: 4 Temmuz 2022
  2. oben

oben User

eğer bu önceki açtığınız konu devamıysa maksadınız nedirki kural bilmeyen admin olurmu yani sizi birisi kestiyse ona cevabı haritada onu keserek verebilirsiniz.. chat yada forum ortamından hakaret ederek değil tutki forumdanda ban aldın ne yapacaksın sosyal medya hesabınımı arayıp bulacaksın bu bir oyun ve savaş oyunu eğer atend kesene dokunulmayacak olsaydı emin olun bunu oyun sağlardı demekki değilmiş.

3. Sorun şu ki ben hakaret etmedim.
    Admin de hem konunun başlığını değiştirip hem konuyu kiilitliyor. Hem haksızlığa uğruyorum hemde adminin yetkisini kötü kullanmasına maruz kalıyorum. Hakkımı savundum diye suçlu mu oldum yani

4. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

'Karaktersiz olamazsın' bu cümleyi sana şuan forumda oyuncular söylemiş olsa tepkin ne olurdu? Siz birisini kestiğinizde aynı cümleyi duysanız tepkiniz ne olurdu?

Burası bir oyun platformu ve burada domates, salatalık veya kayısı yetiştirmiyoruz. Öncelikle hatırlatmak isterim ki bu lazerler fıstık atmıyor oyunun temel yapısı savaşmak üzerinedir. Siz görev yaparken de kesilebilirsiniz 1v1 vs atarken de kesilebilirsiniz. Canınız az olduğunda kaçarken kamufle de açılabilir. Neden?

Bknz. Darkorbit önemli hammaddeler için savaş başladı.

Karşı oyuncu size saygı duyar yada duymaz mayınla keser veya npc keserken keser ama kimsenin karakterini sorgulamanız ve bu yüzden ban yemeniz sizi haklı yapmaz. Açtığınız konu haksızken yavuz hırsızlığa giden bir konuydu ve buna müsaade etmeyiz.

Oyun kuralını ihlal eden durum, kesildiğiniz için karşı tarafı aşağılamaktır. Bilmiyorum bu tip cümleler sizin için ne ifade ediyor ama bizler müsaade etmemekteyiz bu tip cümlelere kusura bakmayın kurallarımızı uyguladığımız için.

Konuşacak bir durum yok forum üyelerimiz de gerekli cevapları vermişler. Konunun kilitlenmesi uygundur. Tekrar başlığı değiştiriyorum.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş