Karantina 8 den fazla giriş

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Besyokar tarafından 12 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Besyokar

Besyokar User

halen 8 den fazla girilebiliyor kapı böyle olmaya devam mı edecek

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  2. etkinlik açıklaması da güncellenmiş, muhtemelen geri getirdiler o olayı :)

edit: etkinlik açıklamasında hala 2-8 kişi diyor ama overlord ödülü kişi başı 7k uriden 28000/oyuncu sayısı şeklinde değiştirilmiş.

3. Besyokar

Besyokar User

bu durum hakkında bilgilendirme ne zaman yapılacak 30 40 kişi dönülüyor kapı oil de alamıyoruz

4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Böyle yeni bir hata ile karşılaşılmıştır, Gerekli bildirimler merkez ekibe yapılmıştır. Bu oyunculardan uzak durunuz lütfen.

İyi Forumlar.

5. yaramaz35

yaramaz35 User

8 kişi yetmiyor böyle olduğu gibi kalsın

ezineliYahya bunu beğendi.
  6. Kamber1

Kamber1 User

Adamlar kapıya girmiş, 8 kişiden fazla yapıldığını görmüş öğrenmiş ama hediye alamadığı için buraya konu açmış. Paşam sanki 8 kişi girince kapıyı bitirmeyi başaracak. O zaman çok kolay arkadaşlarım. 8 kişi kendiniz grup kurup giriverin bi zahmet.

Bak o zaman oilinizide, ödülünüzü de rahatça alırsınız

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Haziran 2020
  7. Besyokar

Besyokar User

sen o güzel kafanı yorma aslan 5 kişi ile bitirdiğimiz de oldu anlamayacğın işlere yorum yapmanı tavsiye etmem bu arada konu benim gidebilirsin şimdi

Düzenbaz bunu beğendi.
  8. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen tartışma ortamı yaratabilecek cümleler kurmaktan sakınınız. Devamı halinde forumdan uzaklaştırılabilirsiniz!

İyi forumlar.

9. tryhardD

tryhardD User

Bu kapının böyle sömürülmesini önlemek istiyorsanız zorluğunun azaltılması gerekiyor. Kimse sürekli x4 ema insta kullanmak istemiyor karlı değil, hele üstüne verdiği oil şaka gibi... Bunu da iletmenizi rica edicem.

Düzenbaz ve ezineliYahya bunu beğendi.
  10. Chev

Chev User

Kesinlikle katılıyorum. Zira problemin ana kaynağı, kapının zorluğu karşısında edindiğiniz ödüllerin yetersiz kalması.

Düzenbaz, tryhardD ve ezineliYahya bunu beğendi.
  11. Herkesin gemisi üst düzey değil. Bencil olmayın. Her gemiyi 8 kişilik gruba almıyorlar. Böyle kalması çok daha iyi. Biraz seviyesi düşük gemileri de düşünün.

Hem nasıl oil düşmüyor arkadaş? O son yaratığın dpsi çokken full x1 sıksan bile düşüyor. Gıdım dp ye sıkıp oil alamamaktan yakınıyorsanız ne diyeyim.

12. x1 x2 sıkarsan almazsın tabi :D

Biraz elitine kıyda x4 at

Gelip burada yok 8 kişi felan olsun arkadaş dediğinde haklı o kadar oil düşmesini istiyorsan 8 kişi ile gir x1 le 24 saat dönersin tabi ödülün muhakkak oil düşer.

Bu kapı 8 kişi sürekli yapılmaz.

ezineliYahya bunu beğendi.
  13. Besyokar

Besyokar User

10 milyon ucb100 3 milyon rsb 75 acemi albay gemi x1 x2 sıkıyorum hiçbir birşeyi bilmeden ... atmada moda oldu kapıya fazla girecekler diye gruptan atılıp oil ödülü grup ödülü olarak diğerlerine gidiyor anladınız mı diyecemde hiç sanmıyorum

Düzenbaz bunu beğendi.
  14. Oil kapıda en çok vuran N/A

Sen o kapıdayken gruptan çıksan da yine en fazla hasar veren oyunculara düşecektir.

Yani gruptan atıldın diye sana düşmemezlik yapmaz.

Kendi serverimde geliştirmeleri ilk fulleyenlerdenim o yüzden burada daha iyi biliyorum gibisinden yazma herkes anlamıştır kimin ne sıktığını ;)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Haziran 2020
  15. 15-20 kişi girin ozaman

16. hedefim

hedefim User

Karantina kapısı zaten zor bir kapı . 8 kişi yapıldığı zaman kimse dönmedi . Dönmeyecekte . Gerekli düzenlemelerin getirilmesi lazım yoksa bu şekilde 30-40 kişi dönmeye devam etmeliyiz.

17. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Argo/küfür etmeniz ile kendi sansürünüzü uygulamanız arasında pek bir fark yoktur. Yukarıda arkadaşım sizleri uyarmıştı tartışma ortamı yaratmayınız diye lakin devam ettiniz, Gerekli işlemleri uyguluyorum.

İyi Forumlar.

18. hedefim

hedefim User

Kendin birşey bildiğini sanıyorsun ama yanılıyorsun . Grup ödülü olarak gitmiyor öğren biraz. Fazla hasar veren N/A aynı invoke gibi sistemi var . Kurucu gruptan olup ödül alamadığım çok oldu . Hasara göre dağılıyor ödül sen önce bi onu öğren de gel burda konuş kardeşim.

19. zalim

zalim User

sizin gibileri anlamıorum zamanında bug ile milyonlarca x4 yaptınız şimdide millete kıy diyorsunuz adam x4 atmak zorunda değil sonuçta kolay kasılmıyor.

20. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Ayrıca, mesajlarınızın bir bölümünü sansürlemek durumundayım, lütfen bu konuda biraz daha hassasiyet gösterelim. :)

İthamlarınız sonucu hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Devamı halinde cezanız katlanarak artacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.