Karantina 8 den fazla giriş

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Besyokar tarafından 12 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Nasıl bir bug yaptığımı kanıtlarıyla beraber @polatalemdar311 benim sayfama koy oyunu bırakacağım eğer kanıtlayamazsan özür dileyecek misin?

2.  
    AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
  3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,
    Tartışma ortamı çıkmasını kimse istemez sevgili arkadaşlarım :) lütfen başlamadan bitirin.

İyi Forumlar.

4. BUKANN

BUKANN User

Kapıya 8 kişi girilebiliyor istersen 8 kişi anlaşıp girebilirsin istersen 2 kişi de girebilirsin buna yönelik bir engelleme yok, başarabilirseniz kesin ödül alırsın. ama 30 kişilik grupla girmeyi tercih edip sonra da ödül gelmiyor diye yakınman tam anlamıyla saçmalık. 30 kişi girince bile çok sayıda patlayan oluyor öyle bir kapı.

5. açıkçası bana kanıtlanması, açıklanması gereken herhangi bir bugdan yararlanılmadan nasıl milyonlarca x4 yapıldığıdır? birisi bana açıklayabilir mi rica etsem?

6. Düzenbaz

Düzenbaz User

gemin sağlamsa 2 kişi de dönersin fakat ödülleri için değmez o kadar elit gidiyor :)

7. the_flood

the_flood User

sorum mod.lara
    2 veya 8 veya 30...bir şekilde dönülür karantina da bu lag varken yanan cpu lar ne olacak. sadece son 1 saatte 4 kez bağlantı koptu..yıllardır sorunsuz bir etkinliğiniz yok.haritaların bu kadar kalabalık olacağı belli iken,sadece etkinlik için giren oyuncuların olduğu bilinirken bu yoğunlukta lag yaşanabileceğini kimse öngöremiyor mu?

8. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Oyun içerisinde x4 toplamak için bir çok yol mevcuttur bunlardan biri Alfa Beta Gamma kapılarını seri şekilde yapmaktan geçmektedir. Herhangi bir şekilde karantina kapısına özel bir durum yoktur.
    Gerekli raporlama işlemlerini bizler takımca merkez ekibe iletiyoruz, merkez ekip bir değişim yapmadıktan sonra bizlerin herhangi bir işlem yetkisi yoktur.

İyi Forumlar.

9. Besyokar

Besyokar User

değil 30-40 300 500 kişi girsede benim için hava hoşkısa sürmesi daha iyi oluyor ama tr4-6 serverde ne zaman grup olduğumuzda bu şekilde oluyor ilerde bundan dolayı ban yersek ne olacak istemsiz şekilde çoğunluk oluyor gerçi banlamanın olacağının sanmıyorum server kalmaz

10. took312

took312 User

karantina cpusuz giriliyo ama ödül alamıyorum ?

11. joetly

joetly User

ben az önce cpu ile girdim. yaklaşık 15-16 kişi vardı. partiden atıldım ama herhangi bir ödül alamadım. oysa yüklü de sıktım. bir bug var. yada bir yerden sonra partiden atıp belirli kişi ile parti olarak daha fazla sıktıkları için ödülleri onlar alıyor. sen sıktığınla kalıyorsun.

12. Viraaa

Viraaa User

valla ben giremedim cpusuz.demekki herkezde olmuyor.

13. başka nası x4 kasıcaz abg dışında

14. Tr1-5 de 3-7ye bi gelin uçan kaçan bütün npcleri tutuyor botlar bu botlar banlanmadığı sürece bu oyundan hayır beklemeyin böyle laglar çökmeler bağlantı kopmaları çok normal niye banlayamıyorsunuz anlamıyorum kıyamıyolar mı yani oyuncularına GİŞ'e aykırı olan program BİGPOİNT'e aykırı değil

15. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Gerekli raporlamalar gerçekleştirilmiştir. Oyunu kurallara uygun oynayan ve geliştirilmesi için bildirimde bulunan özverili bütün oyuncularımıza teşekkür ederiz.

Konunun açılış amacından sapması nedeniyle kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.