Karantina CPU sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve İLHAN06 tarafından 7 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İLHAN06

İLHAN06 User

Arkdaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama karantına kapısını oluşturmak için cpu ya bastığımızda bazen cift basıyor ve bir kapımız boşu boşuna gidiyor.

08.12.2019 - 01:05[​IMG]Alınan nesne: Cephane - WIZ-X (3)
    08.12.2019 - 01:05[​IMG]Alınan nesne: Cephane - MCB-25 (24)
    08.12.2019 - 01:05[​IMG]Immunizer CPU 1 kat azaltıldı
    08.12.2019 - 01:05[​IMG]Immunizer CPU 1 kat azaltıldı
    08.12.2019 - 01:05[​IMG]Alınan nesne: Cephane - WIZ-X (3)

Sayın adminler inşaallah zararımızı karşılarsınız

hannibal-[NO] bunu beğendi.
  2. aynen bunu bende yaşadım çok başıma geldi

3. İLHAN06

İLHAN06 User

Yeni geliştirme sistemi geldiğinden beri yaklaşık 30 tane cpu işte böyle heba oldu artık raporlarlarmı ne yaparlar bilmem ama ben cpu ları istiyorum sayın adminler modlar

4. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Öncelikle forum içerisinde tamamen büyük harf kullanımı yasaktır. Bu nedenle konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir, lütfen tekrarlamayınız.

Forum Takımı olarak bizlerin oyun hesapları üzerinde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Yaşamış olduğunuz bu sorunun raporlanarak çözüme ulaştırılması için lütfen Support Ekibi ile iletişime geçiniz. Support Ekibi ile buradan iletişime geçebilirsiniz.

Gerekli yönlendirmeler yapıldığından konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.