Karantina Kapısı Kişi Sayısı Düzenleme Önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ŜдИ¬дÑĢΣŁ§¬MдŜŦΣЯ§ tarafından 13 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Karantina en fazla 3 kişiyle yapılsın ve rahat olsun

1. Evet

87,0%
  2. Hayır

13,0%
  3. Hayıra oy veren net hakkıyla karantina yapmamıştır.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Merhabalar,
    öncelikle bu konu aylardır canımı sıkıyor. 1 haftalık 3-4 günlük etkinliğe özel lazer gelirken bu kapıya yıl oldu hala bir özel lazer gelmedi. Bu kapının kötü yanı gelişmek için zorunlu olması. Ben kendimle beraber toplam 8 sağlam gemi olacağız her kapıya patlamadan zor bela 9-10 dakikamı ayıracağım her kapıdan maximum 6 (çooook düşük bir ihtimal o da) oil alacağım ve bunu gemi için+ pet için en az 1000 defa yapacağım. Eğer oyuncu kaybetmek istemiyorsanız öncelikle bu kapıyı güncelleyin kolaylaştırın veya öyle bir şey yapmayacaksanız bile A-BL gibi o kapıya özel birleştirmesi maaliyetli olmayan lazer getirin... (Tabii ki de CEPHANE getirecekler ve bu cephane de çok maaliyetli olacak) Şimdiden ben bu oyunu bıraktım. Başlıca sebebi ise hem okuyorum hem çalışıyor ve zevkim olan bu oyunda 7-8 ayım kasılmakla geçtim savaşmaya kalksam karşımdaki adamın geliştirmesi full ben ona 70k vururken o bana dönüyor 110 k vuruyor.(Bonus hasardan bahsetmiyorum bile)

Son düzenlenen: 21 Ekim 2020
  2. Esenlikler.
    Ben de karantina için özel lazer veya özel cephane çıkması konusunda taraftarım.

3. Brevıblok

Brevıblok User

karantina kapısına güncelleme gelmesi taraftarıyım,o kadar kolay bir kapı değil kapıyı yapmak için oyuncu bulamıyoruz

4. Evet karantina kapısı kesinlikle kolaylaşmalı adam bulmakta zorlanıyorum hep.

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Konunuz indeks bölümüne eklenilmiştir.

İyi Forumlar.

6. TersLale

TersLale User

20 konu açıldı ve bir düzenleme yok. Tembellik can sıkıcı.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde raporlanan yüzlerce konu var. Ancak eklentilerin ekleceği kesin değildir. Belirtilen içerik ve fikirler raporlandıktan sonra bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceği Merkez Ekibe bağlıdır.

İyi Forumlar.

8. Fikir olarak şunu sunayım 3-6 da küçük pembe tallinleri kesince içinden kyhalon,tetrathrin parçaları çıksın ve bu parçalarla karantina cephanesi üretilsin hem bu kaynakların geri dönüşümü olur (artık özellikli lf4 ler tarihte kaldı prometheusların yerini hiç bir şey alamaz) hem de sıfırdan bir yenileme gerekmez

Saldırı-Hattı bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş