Karantina kapisi ve Oil

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zamirbey tarafından 31 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zamirbey

Zamirbey User

Iyi gunler,
    Karantina kapisindan %100 kac oil aliyoruz? Ayrica maximum kac oil alma sansimiz var?
    Cyborg icin oil kasmam gerekiyor da karantina yapmaya deger mi ogrenmek istedim.
    Ayrica 2 gunder saat 18.00 -19.30 arasi bl haritasinda bekledim fakat urge IV veya herhangi bir blacklight gozcusunun ciktigina dair bildirim gelmedi ekranin ustunde. Yanlis saatte mi bekliyorum yoksa hic bildirim gelmiyor mu?

2. Brincisi o npcler blacklıght harıtasında cıkmıyor ıkıncı artık bildirim gelmiyor

3. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

Karantina kapısı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
    Bildirimler, BL Gözcüleri çıktıktan 1 ay sonra kaldırıldı.
    BL Gözcüleri'nin nerede çıktığı ve ödülleri.

NPC İsmiUridium ÖdülüÖzel ÖdülÇıktığı Harita(lar)
    Urge IV5,000 Uridium35 I-Oil, 150 Tetrathrin, 80 Kyhalonx-6, 5-2
    Attitude XIII5,000 Uridium3,000 SepromX-7, 5-3
    Capital I50,000 Uridium-X-8
    Regard CXI5,000 Uridium35 I-Oilx-6, 5-2
    Observe X5,000 Uridium3,000 Sepromx-7, 5-3
    Find VII50,000 Uridium-x-8

İyi forumlar.

4. Zamirbey

Zamirbey User

Yani 0.01% sans ile 10-15 oil kazanabilecegim. Cok dusuk bi sans oldugundan oil icin karantina cok da ideal degil gibi gorunuyor. Peki ayni anda 1-6, 2-6, 3-6da mi cikiyorsa yoksa sadece bir haritada mi cikiyor?

5. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

3 haritada çıkmaktadır fakat hangi saatlerde çıktığı konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ayrıca Karantina Kapısından düşen oil miktarını arttıran Özel Olasılık Desteği bulunmaktadır. Bu destek hem oil alma hem de Blighted Gygerthrall'den düşecek hibrit alaşım alma olasığını %50 arttırmaktadır. Dükkan sayfasında Ekstralar kısmında bulunmaktadır, incelemenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.