Öneri Karantina Kapısına Özel Konuşma Odası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve «®βŁДÐΞ•53» tarafından 19 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Karantina Kapısına Özel Konuşma Odası yapılmalı mı ?

1. Evet

85,0%
  2. Hayır

15,0%
  1. Birçoğumuz her akşam geliştirmeye lazım olan Eir için karantina yapıyoruz. Global chatte + işaretleri havada uçuşuyor. Globalde konuşmak isteyenleri sabote ederken aynı zamanda da sistem bu işareti spam olarak algılıyor. Bunun üzerine de aklıma bu fikir geldi. Karantina özel odası ! Karantina yapacaklar bu odayı kullanacak ve global chati rahatsız etmemiş olacağız.

Son düzenlenen: 19 May 2020
    Luminous bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bölüm kurallarına uygun bir şekilde konunuzu açtığınız için teşekkür ederim. Konunuz yeterli desteği aldığı sürece gerekli raporlamalar yapılacaktır. Konunuz şuandan itibaren İndex bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

Luminous ve «®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  3. ++ şahane fikir eskiden low vardı şimdi karantina olmadan nefes alamıyoruz. chat bölümüne eklenmesi oyunun eğlencisini bihayli arttıracaktır.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. Ben karantina yapmıyorum , ancak global chatte karantina için sürekli + spamlayanlar chati çok kirletiyorlar bence . Hiç bir şey okuyamıyoruz , karantina için ayrı bir chat kurulması fikrine aşırı olumlu bakıyorum , hatta hades için de kurulabilir .

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  5. Yine globalden yazarlar.

6. Bana da öyle geliyor :D

7. .Master.

.Master. User

Destekliyorum.

8. Yapılsın tabi evete bastım ama benim chat 2111 yılına kadar bannlı olduğu için büyük ihtimalle işime yaramayacaktır :D

***BOYKA***47** bunu beğendi.
  9. Kullanicilar kanal oluşturabilir zaten

10. benimde :)

11. Hehehehe ne kadar şanslıyız dimi :)?

12. aynen 1 kereliğine mahsus af gelse nasıl olurdu

bununla ilgili konu açtım:)

Sayfayı Paylaş