Karantina ve Hades İçin Ekip Arıyorum

Konusu 'Arkadaş Arama' forumundadır ve lEfe tarafından 4 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Küresel serverda 33pro geliştirmeli, orta seviye modüllü bir orcus kullanıyorum
    Karantina ve hades için takım arkadaşları arıyorum

2. S4YKLO

S4YKLO User

benimde 100 lük görevim var karantinada banada yazabilirsin yapacagın zaman

3. lEfe

lEfe User

bir arkadaşım daha var senle beraber 3 olduk bi 4-5 kişi daha bulsak 100-150 cpu seri dönsek keşke

4. -333-

-333- User

bende ariom amele pazarındayım bekliyom zabağ beri.

5. YARGU

YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuz uygun alana taşınmıştır.

İyi Forumlar.

6. Vayyy çok komik espriler bunlar ya 204 mesajının içinde ki 200 mesajın çoğu böyle kendini komik sandığın trolce ne anlama gelmediği manasız konuyla alakasız cümleler,

Bu yazdığın saçma sapan şeylere senden başka kimse gülmüyor ama haberin olsun :D Yaşını da çok merak ettim 18 altıysan normal karşılarım ama 18 üstü olup böyle mesajlar atıp kendini komik gösterip yada komikçe şeyler yazdığını düşünüyorsan dururun 'krik' vahim :D

Bak sana çok benzeyen bir üye var ismi mineral o da aynı senin gibi tüm konulara saçma sapan komikçe(sadece kendisi komik olduğunu düşünüyor) şeyler yazıyor :D

Onla kardeş olabilirsiniz bence :D İkinizde de mineral eksikliği var mineral alın sağlıklı gelir :D

YARGU bunu beğendi.
  7. -333-

-333- User

bak sen gülmüşsün işte
    yaşım 50 durumun farkındayım merak etme tedavi oluyorum sanada tavsiye ederim ben kendimin farkına vardım ama görüyorumki sen kendi durumunun farkına varamamışsın.senin yaşınıda tahmin edebiliyorum ama senin için durum daha vahim akıl yaşı meselesi.. masrafların benden gel senide tedavi ettireyim hayrıma.
    kendi mesajlarını bi gözden geçir sayılarını bilmiyorum merakta etmedim içlerinden en mantıklısını seç yaz buraya bakalım ilham alalım gelişimimize katkısı olsun hayrına..
    demekki biz ikimiz nadirmişiz sizden çok var millet alışmış sesini çıkarmıyor diye kendinizi normal sanıyorsunuz derler ya bilmem nelide neliyi beğenmiyor diye işte o hesap.
    haabu arada yeni kuponlar verdi do hemde aktif hesaplara akıl kuponu bi mailini kontrol et pek seviyon ufak tefek şeylerle mutlu olmayı içinde r310 roket lcb 10 da var gg kullan.

8. 50 yaşındayım diyorsun ama beynin 11 yaşındaki bir çocuktan bile daha kötü,

Aklın sira insanları oyundan soğutmak ve insanları galyana getirmek için saçma sapan üyeliklerle ve saçma sapan nicklerle insanları ve forumda soru soran 'yardım' isteyen insanlarla kendi aklınızla komikli şeyler yazdığınızı sanıp trollediğinizi söylüyorsunuz?

''50'' yaşına gelmiş ve hala bir oyun forumlarında kendi başına komiklikler şakacıklıklar yapıp eğleniyorsan çok ciddi derecede artık düzelemeyecek kadar büyük sorunların vardır gel düzelteyim dicem ama düzelmez iş işten geçmiş senin için..

Adam yardım konusu açmış fikir istemiş kalkmış adama

''bende ariom amele pazarındayım bekliyom zabağ beri.''

Diyorsun, hiç de 50 yaşında bir insan beyninin vereceği cevap değil bu..

Kaldiki 200 küsür mesajının büyük çoğunluğu bu mesajlardan oluşuyor,

Ben admin olsam mod olsan oyun yapımcısı olsam seni bu forumda bir dakka barındırmam insanları oyundan soğutuyor ters propaganda yapıyor diye, ki benim bildiğim kadarıyla giş kurallarında oyuncuyu oyuna soğutmakta yasak ve suçtu..

Uzun zamandır senin ve 'mineral' isimli şahsın mesajlarını gözlemliyorum, durum ayni, birde kalkmışsın sesin çıkmıyor falan demişsin, ses çıkıp çıkmamasıyla ne alakası var? Yeri gelince bizde şikayetçi olduğumuz konularda şikayeti dile getiriyoruz daha bu gün aldığım iki tane R0-5 hammadde toplayıcılardan üst düzey boş çıktığı için sitem edip konu oluşturdum hayaligenç admin aynisi bize de oluyor dedi, sustum kaldim ne diyim? Admin bile bunları yaşıyorsa? Demek ki herşey adaletli işliyormuş, Fikirlerini belirtmekte özgürsün herşeye sıcak bakmayabilirsin bir oyuncu olarak bu senin hakkın

Fakat yardıma ihtiyacı olan insanlara, yardım isteyenler, birşeyler öğrenmek isteyenlere oyuna yeni başlayanlara dalga geçip, trollemek oyundan soğutmak senin hakkın değil!

Sen oyunu oynamak istemiyorsan, kapat çık ne hala gelip burada insanların oyun oynama hevensini şevkini kırıyorsun? Paraylamı tutuldun rakip firmalar tarafından?

Bak bakim 175 mesajımdan birtanesi senin ki gibi '50' yaşında bir bireyin yazdiği şeyler içeren bir mesajlar var mı?

Hayatın boyunca hiçbir başarısı olmamış olmayan, sadece internet ortamında trolleyen insanların sinirini bozan basit bir kişisin, umarım hayatına daha iyi aktiviteler kazanırsın, burada insanları oyundan soğutup dalga geçtiğini komiklik yaptığını sanmak pek normal şeyler değil :)

Ha şimdi bana yalaka falan diyeceksin belkide :D

2006 dan beri oynuyorum binlerce tl para yatırmış biri olarak hala daha elle tutulur bir gemim yok, hala binbaşıyı geçen rütbem olmadı, ki bazi insanlar oyuna tek kuruş para vermeyip hileyle siralamalar oynadığı halde hiçbir çıkarım yok yani bunu dile getirmek istedim..

Kural çok basit sen oynamak istemiyorsan çıkışa basip gidip birdaha gelmeyebilirsin ama oynamak isteyen insanların hevensini kirmaya saçma sapan mesajlar atıp konunun seyrini bozmaya ve kendince şakalar troller yapıp insanların huzurunu bozmaya hakkın yok.

Modlardan ricam kesinlikle ortamı bir tartışma ortamı olduğu sanmaması, ve mesajları silmemesi, ve senin saçma mesajlarını incelemesi, :)

Bu sana verdiğim son cevaptir haydi iyi günler yaşı '50' olup akıl yaşı belli olmayan trolcan :)

Bu arada söylediğin kuponu kullanırım tabi niye kullanmiyim? Ha sen oyundan 1 milyon ema 10 milyon x4 sinirsiz premium kodu gibi kodlar bekliyorsan daha çok beklersin :D

Önce azla yetinmeyi öğrenin..

9. -333-

-333- User

dedim ya tedavi oluyorum diye gel sende ol bak durumu kabullenmişim sen onu bile başaramamışsın sen mesajlarımı madem analiz ettin ettiğim yardımlarıda görmüşsündür..ama herşey karşılıklı eğer adam orcus yeni roket atarlarıda 2 ye katlıyormu diye sorarsa bu trollenmeyi hak ediyor.diğer yandan azla yetinmek demişsin ben hiç olmasada lafını etmem do kuponu ha vermiş ha vermemiş sorun değil sendin neden aktif hesaba değilde inaktif hesaba kod geliyo diye en az 3 konuya dalıp göz yaşı döken sen önce oyunu öğren analiz et sonra sorulan sorulara istenen isteklere bak sonrada yazılanı hak ediyormu etmiyormu karar ver.sende dahil burada herkes fikrini söylüyor geçen benim mesajımdan sen alıntı yaptın bugün ben yaptım ama ben senin verdiğin tepkiyi vermedim bilmiyorsun ve trolleniyorsun bilmemk ayıp değil ama öğrenmek gayretinde yok herkesin yaşadığı sorunu sen sadece kendin yaşıyormuş izlenimiyle ortaya atlıyorsun halbuki az sabırlı olsan neyin ne olduğunu anlayacaksın.bu durum 14 yılın verdiği sitresin yanında oyunun geldiği son noktadan kaynaklı ama sen bunuda bilemez analiz edemezsin..buda benim son mesajım kendini akıllı sanan yaşı belli olmayıp kendini darı ambarında gören seher vakti horozu.

10. YARGU

YARGU Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konuyu lütfen amacı dışına çıkarmayınız.

İyi Forumlar.

11. PVE-TR

PVE-TR User

Banada hades + karantina grup lazım sürekli darkorbit dcsinde yazıyorum ama ses yok

12. Mineral

Mineral User

Lütfen arkamdan konuşmayınız büyük ve ilim bilim irfanı 333:D Bu arada eleştirdiğin oyuncuyla kardeşiz sizle de olduğu gibi.

13. Bakıyorumda burada bazı uzay personellerinin gemisinde IQ olçer oldugu BAHSİ GEÇİYOR.Gülerek yazıyorum bunları Yaaa bizde neden yok böyle yetenekli gemiler:D PUHAHAAA

14. TR4'te her hafta karantina grubu oluşturuyoruz. Gemisi sağlam arkadaşları bekleriz.

15. tr 5 hades grubu arıyorum

16. tr6 hades grubu arıyorum çetten bana ulaşın

Sayfayı Paylaş