Kararsız modüller hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve klohftru tarafından 12 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. klohftru

klohftru User

Merhaba;
    DMG-X2, DMG-X1 ve DMG-XT10 Modülleri ve bu modüllerle diğer Yeni tarifleri gelen ve etkinlikten alınabilen modüller hakkında bilgi talep ediyorum.
    Gördüğüm kadarıyla hiçbir yerde yazmıyor.
    Hangi Gemilere takılır, hangisinde ne kadar etki yapar kısacası bu modüller hakkındaki tüm bilgileri....

2. x2 dmg mimesis için %13 npc hasarı % 1 pet tp gerisini bilmiyorum bunuda meraktan aldım ögrendim :)

3. ateistkeci

ateistkeci User

Herkese farklı gemi için farklı özellikler veriyor bu modüller

4. klohftru

klohftru User

Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Ancak Adminler nerede ben bu konuda detaylı net bilgiler istiyorum.

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun hale getirdim.

Bu modüller hakkında hiçbir yerde zaten net bir bilgi yok :) Bu modüllerin anlamı şudur.

x1 ve x2 olarak 2 şekilde modül vardır. x1 modüllüler düşük özelliklere sahiptır. x2 modüller ise x1 modüllere göre daha iyi özelliklere sahiptir. Yani oyun içerisinde size çıkan tüm modüler iyi veya kötü olması muhtemeldir.

İyi Forumlar.

6. klohftru

klohftru User

Kardeş senin yazdıklarını herkes biliyor zaten;
    Her gemiye takılabiliyor mu Hangi gemide ne kadar etki yapıyorlar ben onun hesabını yapıyorum.
    sen bana onları anlat.

7. Kardeşim adı üstünde, kararsız bu modüller. Ne vereceği, hangi gemiye takılabileceği tamamen şans tamamen bilinmeyen şeyler. Sana Phoenix için %20 kalkan da verebilir Solace için -%5 hasar da. Ne geleceğini bilemezsin hangi gemiye takılacağını da bilemezsin sadece Orcus ve sanırım Centurion çıkma olasılığı daha yüksek.

8. klohftru

klohftru User

Eyvallah Kardeşim sana katılıyorum ama Moderatör arkadaşlar illaki kullanmışlardır.
    Hangi gemiye takılabiliyor, Hangi gemide ne kadar etki yapıyor illaki biliyorlardır.
    Bizimle de paylaşırlarsa iyi olur.

9. Reelim

Reelim User

Kararsız bir modül elde ettiğinizde rastgele bir gemiye gelmesi olası bir durumdur. Centurion ve Orcus gemisine kararsız modül düşme olasılığı biraz daha yüksektir sadece.

10. Canım kardeşim, HER GEMİ OLABİLİR. Hangisi geleceğini bilemezsin tamamen şans.

11. klohftru

klohftru User

Canım kardeşim bende diyorum ki;
    Örneğin sen DMG-X2 alıp sayborge koymuşsundur sayborgde etkisini (örnek: %2-8 arası hasar) bana söyleyebilirsin diyorum.

Bu konuda Bilgilendirecek Moderator arkadaş yok mudur?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
  12. QYCn

QYCn User

Yoktur çünkü onlar da bilmiyor, hangi modülden nasıl özellikler geleceğini. Forum moderatorlerine de her şeyi söylemiyorlar veya bilgileri olmuyor. Onlar da senin gibi şu an. Şansına hangi gemiye hangi modülden gelirse.

13. Merhabalar,

Biz de oyunu oynarken sahip olmadığımız modüller hakkında bilgi veremiyoruz.@Titan. arkadaşımın dediği gibi modüller hakkında net bir bilgi yok. Bizde modülü elde ettiğimizde özelliğini öğreniyoruz. Yani her şey sürpriz :)

İyi Forumlar.

14. 50 ayrı gemiye 50 ayrı modül geliyor senin sorduğun soru mesela x1 serisi için kırmızılar örneğin ne gelir % aralıkları nedir gibi ancak bunu merkez ekip paylaşmadı test grubunda burada ki arkadaşlar bulunmadı bulunanlarda merkez paylaşana kadar bu bilgiyi sana veremez muhtemelen bir denge gelmesi de söz konusu şuan için oyuncular kendi arasında çıkan modülleri paylaşıyor benim gözlemlediğim x1 modülleri için max%19 hasar dp kalkan rast gele olarak atıyor hız konusunda bilgim yok daha modülleri görmedim x2 modülleri hakkkında da bilgim yok forumu takip et istersen şuan için savaş biletinden alınanların içeriği daha iyi diyebilirim önceliğini bunlara ver birleştirdekileri zamanla yaparsın.

GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  15. Aşağıda yolu izleyerek konu açtım herkes kendine çıkan modülleri oraya yazıyor.

Sizlerde destek olabilirsiniz.

Konuşmacı Köşesi > Kararsız Modüller

16. klohftru

klohftru User

Arkadaşlar değerli bilgileriniz için hepinize Teşekkür ediyorum.
    polatalemdar311 kardeş sana ayrıca teşekkür ediyorum.

Güzel bir fikir ortaya koymuşsun.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  17. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Sanırım yukarıda biraz net olamamışım, Konu hakkında şöyle bir açıklama yapmak isterim. İlgili modülü aldığınız zaman size rastgele bir eşya veriyor bu eşyanın özelliklerine hangardan bakıyorsunuz. Verilen eşyanın özellikleri de rastgele olduğu için bizlerin de maalesef ki bilgisi olmamaktadır.

İyi Forumlar.