Öneri Kararsız Modüller Şans (Zarı Tekrar At) --- GERÇEKLEŞTİ

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Destek ?

1. evet

78,4%
  2. hayır

5,9%
  3. geliştirmeli

15,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bir çok arkadaşıma kötü modüller çıkmış belli bir Uridium ve Black Light Parçası Karşılıgında şans faktörü etkin olsun . Şansımızı Bir defa daha deneyelim

[HP-XT10,DMG-XT10 , SPC-XT10 ] birleştirmek için Gerekenler mutlaka bir ??-XT10 kararsız modül .

??-XT10 mutlaka istenir takas tarzı gibi .

Bu işlemi yaparken istenebilcek mazlemeler .
    + Uridium +Black Light Parçası +Credi+Rinusk+Beyin +Bifenon+Tetrahin+Kyhlon

Öneriler

Son düzenlenen: 15 Kasım 2020
    ateistkeci ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  2. Sanırım tam da bunun gibi bişeye ihtiyacımız var. Başkalarına çıkan modülleri gördükçe kendimi şanslı hissediyorum ama bu onlar için hiç hoş karşılanacak bi durum değil. İyi modüller olduğu kadar kötü modüller de varmış. Bir oyuncunun 5 modülünden 4'ünün işine yaraması ile başka bi oyuncunun 4 modülden sadece 1'inin işe yaraması pek kabul edilebilir değil. EVET.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. aynı oyuncuyu bende gördum o yuzden bu konuyu açtım

4. smoonrise

smoonrise User

Genel olarak son çıkan bu modüllere karşıyım , oyun içi dengeleri olmaması gerektiği kadar bozacak ve son derece yüksek vuruşlar oluşacağından bence yanlış bir yenilik ve konunda belirttiğin gibi son derece büyük farkların şansa bırakılmasıda büyük maduriyetler oluşturucak . Bu yeniliği geri çekeceklerini zannetmiyorum ama senin konundaki gibi maduriyeti azaltacak yöntemler bulunması lazım .

Bu sebelerden oyun evet , umarım kabul olur .

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Şuan ki yaşanan sorunların en önemlisine değinmeniz oyuncular adına iyi bir yaklaşım olacağını düşünüyorum. Konunuz indeks bölümüne eklenilmiştir.

İyi Forumlar Dilerim.

Themis. ve yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. Teşekurler

• Miralay000 nasıl geliştirebiliriz fikirlere açıgım ?

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Kasım 2020
  7. 2 gün uğraşıp modül birleştirdim çıkana bak : +%6 lazer hasarı . Vengeance lightning , goliath saturn.
    Bende zaten Dmg-Vp01 : +%10 lazer hasarı var şimşek için
    Yine Dmg-Gp01 : +%10 oyuncu gemisi lazer hasarı var satürn için.
    Ben bu modülü şimdi ne yapayım...

8. şans zarı hep aynı tasarı üzerinde olursa malum olan oyun açıkları çok zor hale gelebilir.Ya hiç olmasın yada değiştirelen modül bütün gemilere gelsin.örneğin bastionken zar atıldığında tekrar bastiona değil şans ile belki de centurionada gelebilmeli ki tam bir kumar olsun.

9. tam şekilde zar atılcak rastgele gemi ve rastgele özellikler

10. Tuncay

Tuncay User

Belirli miktarda kararsız modulleri birleştirip tekrar şansımızı deneyebiliriz. Örneğin 3x modulden yeni bir modul elde etmeliyiz.

tryhardD bunu beğendi.
  11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Bence direk beğenmediğimiz özelliği bir materyal karşılığında değiştirelim. Daha sonra gelen içerik kalıcı olsun mu gibi bir onay gelsin ve onaylamama seçeneği 4 5 defa sorulsun :D . Düşünsenize heycandan onaylayamadığınız bir içerik :D üzerdi :D

12. surekli birleştirip şansını deneyebilir darkorbit onay işine pek girmez gibi yorumunuzu ekliyorum

02.02.2020
    Sanırım konu gerçekleşti önümüzdeki aylarda oyuna eklencek

Son düzenlenen: 2 Şubat 2021
    _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  13. İstenilen parça çok eklemişsin :D

Darkorbit bunun üstüne skrap felan ekler kardan çok zararımız olmasın ;)

14. yav şu rezalet modulleri degişsinler %1 başına 10k uri veririm

15. oben

oben User

genel olarak bende karşıyım kardeşim bu hiç iyi bir uygulama olmadı zira hilecilerin hilelerini bile kamufle ettikleri kanaatindeyim öyle enteresan olaylar başladıki adama aralıksız 5-6 kişi elit vuruyor banamısın demiyor üzerinden 3 saniye efekti çıkmıyor emada atmıyor kaldıki bu işlem öyle 3 saniye 5 saniye süren bir olay değil 20-30 saniye adamın üstünden rakam çıkmıyor miste cıkmıyor hiçbir tepki yok per hp modülde olsa anlarız kamufle pet yapıyorlar onuda anlıyoruz hiç boşa sıkmadan uzaklaşıyorum ben şahsen bugcuyla uğraşmam.demem oki düşünüyorum taşınıyorum heralde adama iyi bir kaç kaçınma modülü çıkmış diyip teselli olmaya çalışıyorum günahları boyunlarına.
    oylama bence geliştirilmeli öyle abartılı bişeyler istememeli zira bu modülleri edinmek için zaten yeterince emek verildi bence direk takas felan olsa iyi olur.

16. konu güncel

17. Ana Mantık esas alınarak Test Serverde Stabilizasyon geldi Normal serverlere eklenmesinden sonra konu kilitlenebilir :)

18. içerik gerçekleşti demek :p

19. evet destekleriniz için Teşekkür ederim :)

konu gerçekleşti kilitlenebilir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Temmuz 2021
  20. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş