Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Orcus için bir hız modülü daha çıkarırsan tamamdır :) Şuan için bence gayet güzel %46 darbe puanı yapar orcus için güvede 1 milyonu çok rahat geçer kolay kolay patlamaz gemin hasar ve kalkan delmende var fena değiller.

2. karakule26

karakule26 User

benimkime hep hız düşürüyor ve hepsini sattım hiç işe yaramadı

3. Beterin beteri vardır :D

Şu odaya girip millete çıkan modülleri gördükten sonra foruma giresim gelmiyor :(

Berserker ile rahat gelebilirsin ;)

Sürekli 300 lerde patladım :D

Bence de bu resimler gösterilmeyecen öğelerde kalsın :D

Senin bu resmini görünce biz eşşeğe sende at biniyorsun gibi hissettim :D :D :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2020
  4. Bunlar çöp çünkü. Anahtar verip bunları almayın sakın. XT10 almanız lazım. Bana %1 npc hasarı çıktı bu xw01'lerden. O da citadel'e.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. aynen açmayın.canım çekti 10 tane dmg xw açtım en iyisi sayborga +4 hasar dı.ama şuda var çıkarsa da en üstün modül çıkacak belki 30-40 hasar orcusa kim bilebilir.

6. NoName45_

NoName45_ User

Benimde giresim gelmiyor bazen ya :D bakıyorum millet neler neler düşürmüş :D :D

O en üstün yazısı ucu açık bir yazı evet, acaba o üstün özellikli modülden düşüren oldu mu hiç merak ediyorum :)

7. SEPTEMBER

SEPTEMBER User

evet daha önce yazdıklarımı birleştirerek son olarak çıkan modüllerimi derliyorum.Sanırım etkinliğin şanslılarındanım.
    Çöp modülleri saymayacağım,orcus modüllerini x2 ile çarpıp yazacağım.
    %30 kalkan delme %2 oyuncu gemilerine hasar % 8 şeref ORCUS-SARI MODÜL
    %30 farklı fraksiyonlara hasar % 10 hız ORCUS-KIRMIZI MODÜL
    %20 NPC hasarı %2 hız ORCUS-KIRMIZI MODÜL
    %24 DP %2 lazer hasarı %2 oyuncu gemilerine verilen hasar ORCUS-YEŞİL MODÜL
    %22 kalkan %8 roket isabet şansı ORCUS-MAVİ MODÜL
    ORCUS TOPLAM BİLANÇO=%36 HASAR %30 KALKAN DELME % 24 DARBE PUANI % 10 HIZ %8 ŞEREF
    %1 oyuncu gemilerine verilen hasar %18 DP CENTURION-YEŞİL MODÜL
    hayırlı geceler.

bircan251 bunu beğendi.
  8. amuda kalkarak açtı belkide

güzel çıkmuş sayılır.benimde orcus toplamda sadece oyunculara %32 hasar,%34 dp,%22 şeref,%36 kalkan,%8 delme gücü,%4 roket hasarı.hız çıkmadı.bu kötü.birde hasar kısmı oyunculara buda kötü.centrion şu an pvp de daha iyi geliyo bana şahsen.o yüzden orcus kullanmıyorum.keşke npc hasarı veya normal hasr çıksaydı orcusa.ama şunaluk idare eder gibi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2020
  9. Net bir şey söyleyemem ama etkinlik boyunca Pusat, Tyrannos Centurion, Solace ve Orcus kullandım. Diroit dizilimi ise Güve, Burgu, Kalp ve Kıdemli diyebilirim.

10. Droit dizlimi derken. Olduğu gibi yazdım modülleri

11. %30 farklı fraksiyonlara hasar % 10 hız ORCUS-KIRMIZI MODÜL

Bu modül 01 olan mı 02 mi?

12. epochdas

epochdas User

önceki mesajlarda XT-10 demiş avcı polat

polatalemdar311 bunu beğendi.
  13. [​IMG]

Bu 3 modül ile hem Orcus hem de Centurion'u dizebiliyorum. :) Diğer işe yarar modüller de aşağıdakiler;

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  14. Viraaa

Viraaa User

muthis moduller kardes.gule gule kullan.darisi basimiza :)

15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Bu modüller işe yaramıyor ya boşuna aldım :(
    2 adet süper ötesi modül ile başarılar dilerim :D bu şans sadece bana uğramıyor anlaşılan :D

NoName45_ ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  16. Teşekkür ederim. Darısı başınıza.

Teşekkür ederim. Hız modülü bulabilirsem, gemi çok daha iyi olacak.

Size de istediğiniz modüller çıkar umarım.

17. [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

orcus = 3 modül total %48 şeref
    orcus = 3 modül total %40 npc hasarı
    centurion = %21 dp
    = %14 oyuncu hasarı
    = %5 hız
    = %14 kalkan
    olarak kullanıyorum.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  18. [​IMG]

Sanırım şanslıyım daha demin açtığım kırmızı kutudan çıkan güzellik ayrıca %1 hız modülü kırmızıdan var. Toplamda %12 hız ile orcustayım <3 :D

Sempatik.57 bunu beğendi.
  19. Metallibro

Metallibro User

2 ile çarpıp yazıyorum.
    (Orcus için)
    HP-XT10: %44 HP, %2 Roket hasarı
    DMG-XT10: %24 Farklı fraksiyonlara hasar, %8 Şeref Puanı
    SHD-XT10: %24 Kalkan, %2 Şeref Puanı
    Pek anlamam aslında ama değerler iyiyse bana Orcus'u ne zaman satın alabileceğimi söylerseniz çok iyi olur :D

20. Gemi modülleri Darkorbit 2021 metası için yeni bir özellik olsa da daha çok 2 gemiye ( orcus, centurıon) ağırlık verilmiş gibi bu dengesiz bir yaklaşım. Onlarca gemi varken bu gemileri metalaştırmak doğru değil. Oldu olacak Diminisher , sentinel , wenom i specturum ve solace özelliklerini de verin bu gemilere... Gemi modülleri dükkana gelmeli ve yeni başlayan oyuncular da rahatlıkla ulaşabilmeli.

-UEA- bunu beğendi.