Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

org2BordoGüç bunu beğendi.
  2. Bu iyi mi sizce?

3. Sayborg'a çıkması güzel. Centurion için ise; şp olarak iyi, kalkan olarak ortalama sayılır.
    Ayrıca; Orcus modülleri ikiye katladığından, ona şeref modülü çıkarmak daha yararlı.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  4. Haklısın ilk deneyimim di, şu 14 bin parçaya açılan x2 modüllerini yapmak hakkında bir soru soracaktım size,

Bazıları demiş ki edebi kapıyı 100 de bırakın, ondan sonra uri gelmiyor, mantıklı bende 102 de patlayıp bıraktım

1500 parça aldım, ama edebi kapı sss de baktığımda 255.dalga da 9 bin parça verdiği görülmekte,

Sizce edebi kapıyı 100 yaparak 1500 parçayla mı modülleri toplamak daha iyi yoksa 255 yaparak mı,

Fikrinizi öğrenmek istiyorum.

5. Açıkçası modüller için ebedi kapı yapmak mantıksız çünkü görüldüğü üzere etkinliklerden çok daha iyi modül geliyor, bence ebedi kapı şeref kasmak isteyenler için ideal.

6. berserkeri kıskanmadım diyemem :D

Sempatik.57 bunu beğendi.
  7. Anladım güzel dostum yorumun için sağol, ben bu etkinlikte anahtarlarla full cephane aldım, modüller gereksizdir diye 1-2 tane aldım sadece keşke tüm anahtarlarla modül alsaydim, tüm hedefleri yaptım 26/26 tüm anahtarları aldım paymentte satışta olan anahtarlarıda aldım, bunun haricin de nereden anahtar bulabilirim oyun için de düşüyor mu acaba?

8. Maalesef payment ve hedefler tek kaynak. Her ay bir etkinlik geliyor sanırım bir dahakine modülleri fullersin inşallah.

9. Cephane ve zaman sıkıntısı yoksa yapılabilir. Kapının ilerleyen dalgalarında iyi rinusk, takipçi ve şeref puanı kasılıyor. Fakat, birçok oyuncu (ben de dahil) 102. dalgadaki boss'u kesip patlıyor.

Önceki 2 etkinlikte, ebedi kapıda sıralama ödülü vardı. Sonraki etkinlikte gelirse, o zaman ilerlemeye çalışırsınız. İlk 50 sıradaki oyuncuya XT10 modüllerden veriyor.

Darısı başınıza diyeyim de nazar değmesin. :D

org2BordoGüç bunu beğendi.
  10. Beyler bana 3 kacınma 3 lazer hasarı 25 dp li modul + 3 hızlı 3 serefli modul + 19 oyuncu hasar -2 kalkan lı modul geldi solarise fakat uzun bir süre test ettikten sonra solaris psyche nin %10 hasar yerine hiç hasar artırmadığını gördüm isterseniz siz de bi deneyin sonucu yazın. Modlar bu konuyla ilgilenebilirler mi çok önemli bir durum

11. Güzel modül çıkarsa paylaşacağım arkadaşlar 1 tane iyi modül çıktı diğerleri çöp.

Bu modül normal lazer hasarı olsaydı çok güzel olurdu :(

12. Tam ebedilik olmuş bence muazzam :D

13. Viraaa

Viraaa User

orcusla 702 hıza ulastım :)

14. Tüm modullerimden ayıkladım kaç adet kararsız var Sayamadım ama istatistiklerini not aldım
    SPC
    -xt10
    %11 şeref: V-Revenge
    %16 Lazer İsabet + %4 NPC hasarı : Orcus
    %15 kalkan delme +%4 hasar : bigboy
    %14 Lazer isabet +%4 hasar : orcus
    x2
    %10 şeref : C-elite ,G-centaur
    %6 hız :V-lightining, S-Elite
    %7 tecrube :C-Veteran
    %12 şeref+%9 kalkan delme : Solaris
    %9 şeref +%12 tecrube : V-Corsair
    x1
    %12 lazer isabet : Centurion
    %6 hız : C-Elite

HP
    XV01
    %30 dp : G-Kick
    XT10
    %19 dp + %11 şeref : C-elite , Orcus ,Centurion
    %16 dp +3 hız : Orcus,Zephyr
    x1
    %10 tp :G-Kick,G-Centaur

DMG
    Xt10
    %12 hasar -1 hız : Centurion
    %10 hasar +%3 hız +%2 kalkan delme : Orcus , Solace
    %15 hasar +%9 şeref :V-Avenger
    %13 hasar +%2 şeref+%3 hız : Orcus
    %15 hasar (PVP)+%1 hız : Centurion
    x2
    %19 hasar +%2 lazer isabet+%2 tecrube :C-Elite.Veteran ,G-surgeon,Solaris
    %12 hasar +%10 tecrube :V-revenge

Not : tum etkinliklere katıldım sıralama yapmadan herkesin alabilcegi kadar modül aldım .d ve durum berbat

15. ZupJr

ZupJr User

Spc-vx01 -> %18 lazerlede isabet şansı -> Solaris,
    Shd-x2 -> %17 kalkan, %4 lazerlerde isabet şansı -> Solaris, Citadel Vet, Nostromo Diplomat,
    Dmg-vx01 -> %17 lazer hasarı -> Solaris, Berserker, Vega lightning,
    Hp-xt10 -> %2 pvp hasarı, %25 dp -> Solaris, Bastion.

*FastMonster* bunu beğendi.
  16. tryhardD

tryhardD User

elime son etkinlikte geçen işe yarabilecekleri yazayım:
    DMG-ZPVE: +%18 PVP hasarı spectrum
    DMG-ZPVE: +%18 lazer hasarı goliath surgeon
    HP-ZPVE: +%1 hız +%27 DP tortu
    HP-ZPVE: +%1 kaçınma +%28 DP spectrum
    HP-ZPVE: +%1 PVP hasarı +%1 şeref +26 DP spectrum, mimesis
    SPC-ZPVE: -%2 hasar +%7 hız spectrum
    SPC-ZPVE: +%9 hız mimesis
    Bunlar dışında 1-2 tane daha özelliği güzel ama çıktığı gemiler kötü modül geldi benim açımdan bereketli oldu ancak mimesise kaçınma bulamadık yine hayaller suya düştü :D

17. Benim bu etkinlikte bir tek orta mı yoksa iyi desem bilemedim +8 hız çıktı spetruma

Bütün anahtarları modüllere harcadığım halde :(

18. Bi hiz modülü çıkaramadım spectruma yahu

%25 dp çıktı %20 isabet bana göre iyiler ama aradığım özellikle hiz modülüydü..

19. Bende hepsini aradım ama bir tek hız çıktı buna da şükür :D