Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu güzelmiş 'keşke bende olsaydı' dedirtti.ama halen orcus orcus diyoruz :) :

yine 2 sarı xt10 ve 2 kırmızı xt10 açtım.orcusa bi türlü sarıda hız veya delme düşüremedim.orcusta oyunculara toplamda %38 hasar oldu.npc lere %32.tek kötü yanı orcusla savaşmak istesem modül değiştirmek olcak ama orcusu npc lerde kullanmak istediğim için fazla sorun ertmedim.delme npc lerde %18 oldu.önemli olan bu.eğer kullanmak istersem şeref en yüksek %42 oldu.mesela şeref puanı yüksek bir görev yaptığımda bu epey etkili ve yardımcı olacak.canım çekti birader iki tane de DMG-ZPVE açtım boş çıktı gibi bişey. % 15 roket hasarı spectrum vs.ha bide tortuyu da seven biriyim 3 snde 3 tane 5 li roket fırlatma özelliğinde dolayı.o yüzden +3 hız 15 hsar iyi oldu tortuya.kısacası bu etkinlikte çıkan modüllerimi beğendim.zamanla daha da iyi hale geleciğii umuyorum hız ve delme bakımından.

mutlu günler dilerim.

Sempatik.57 bunu beğendi.
  2. rodinya41

rodinya41 User

bana şu ana kadar hiç kaliteli modül çıkmadı hep orta ve düşük kalitede modül çıktı demekki olmayınca olmuyormuş :D

3. Mineral

Mineral User

Bana phonexe eksi % 2 vuruş %2 kalkan cikti modulun birinde.digerinde yine phonex e eksi %3 hız ve %2 darbe puanı bir diğerinde ise yine phonex e %2 kaçınma verdi modül.bu 3 modülü phonex e takip haritaları yakar miyim yakamaz miyim söyler misin bana

tryhardD bunu beğendi.
  4. tryhardD

tryhardD User

bakarsın yeni puregewalt olursun :D

5. rodinya41

rodinya41 User

yak ateşin uzayı ısıtsın reis.
    bizde bir sıkıntı var tutturamıyoruz modülleri :D

6. Bu etkinlikte bir tek +20 dp +1 hasar ile orcus iyi modül düşürdüm gerisi hepsi çöp.

Benim kadar şanssız var mı daha?

7. tryhardD

tryhardD User

işimi gören iyi modülleri yazayım:
    spc-zpvp: -%1 NPC hasarı +%7 hız mimesis, goliath surgeon
    spc-zpvp: +%21 kaçınma mimesis (yine de %100 kaçınmaya ulaşmadı)
    spc-zpvp: +%10 hız tortu
    hp-zpvp: +%1 NPC hasarı +%32 dp diminisher
    hp-zpvp: +%3 lazer hasarı +%30 dp keres
    Fena değil aslında ama mimesisin hala çalışmıyor olması sinir bozucu

8. Senin modülleri görünce bak yine moralim bozuldu ağa beee :(

tryhardD bunu beğendi.
  9. tryhardD

tryhardD User

Boşver kumarda kaybeden aşkta kazanırmış derler :D

AΨČĮ_M€λλAŦ! bunu beğendi.
  10. bizim küreselde hedefler kısmı komple çalışmıyor :D geliştir de çalışmıyor ama şu an hedefler kısmı lazımdı. Pencere açılıyor ama içi boş. Bende ticket micket atmadım. Yani senden daha kötü durumda olanlar da var :(

11. Nimesis +21 kaçınma varken %100 zaten oluyor otomatikmen.

Kendi özelliği + modüller + arge + uçuş düzeni.

Yanlış mı hesapladım?

12. tryhardD

tryhardD User

Çalışmıyor işte denedim supportu da bilgilendirdim onlar da almanyaya yazmışlar ama hala bir değişiklik yok. Bir şeyi yanlış hesaplıyor olsak bile %21 fazlasıyla yetmesi gereken bir yüzde

polatalemdar311 bunu beğendi.
  13. Chronzon

Chronzon User

Ss'lerini atar mısın?

14. tryhardD

tryhardD User

Çok da anladığım bir iş değildi anca bu kadar düzenleyebildim:D

15. Bu oyunun bize garezi var yaa sürekli dandik modül düşer mi :(

militaryship-3 ve ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  16. 10 tane SPC-ZPVP aldım , kullanışlı olabilecek tek modülüm mimesis için +%10 hız , -%2 kalkan . Gerisi için şansım yaver gitmedi o_O

tryhardD bunu beğendi.
  17. USTA[CEZA]

USTA[CEZA] User

nasıl foto eklediniz

18. USTA[CEZA]

USTA[CEZA] User

foto eklemeyi beceremedim de bana güzel modüller çıktıama gemileri yok :)

DMG-XT10
    +%2 roketlerde isabet şansı , +%10 Hasar orcus ve citadel elite için

DMG-XT10
    +%2 hız,+%14 oyuncu gemilerine hasar,+%7 seref orcus ve spearhead elite için

HP-XT10
    +%17 DP ,+%1 kaçınma orcus ve venom için

HP-XT10
    +%16 DP ,+%4 hız orcus ve centurıon için

SPC-XT10
    +%10 Kalkan delme , +%6 şeref orcus ve centurıon ıcın

SPC-XT10
    +%3 dp , +%14 kalkan delme centurıon ve retiarus için

orcus olsa full modül oluyoda işte ...

19. printscreen tuşuyla ekran resmi aldım, painti açıp yapıştırdım. paintte istediğim yeri kesip yeni paint sayfasına yapıştırdım ve kaydettim. imgyukle.com sitesine girip kaydettiğim resmi yükledim. sonrasında aynı sitede açılan yerde resim url adresini kopyaladım. forumda mesaj yazdığın yerde resim ikonuna (ifadenin yanında) tıkladım. açılan boşluğa url yi yapıştırdım

20. [​IMG]

Dontforgetme bunu beğendi.