Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“

1. [​IMG]

Orcus'u dizdim. Centurion dp modülü hariç tamamlandı. Bunlar yetmez gibi Solace'de güçlendi.

2. kambalia

kambalia User

benm DMG-XT10 lar 4 ü Roket hasarı %11 yanı bomboş ne HP ne SHD nede SPC işe yarar adam akıllı bişey çıkmıyor okadar saçmaki şu modüllerin yanında atmak bile gelmiyor içimden :D Ve her modülden nerdeyse 5 er tane var XT10 lardan hiçbiri bişeye yaramıyor az öncede sıralama ödülünden yine XT10 aldım oda roket hasarı dellenecem :D

3. ANDURIL

ANDURIL User

dostum valla şanslısın hayırlı olsun modüller hem güzel hem de hiç bir - istatistik yok. herkese - li bir şeyler çıkarken sana çıkmamış.

Makinist.57 bunu beğendi.
  4. uludogan50

uludogan50 User

son modüllerle orcus şu şekilde oldu %30 npc hasar %26 dp %32 isabet %11 şeref 2.confi %30 kalkan %4 hız ekstra %26 pvp hasar modülün benim orcus iyi mi sizce

5. Ben de ilk sarı modülleri birleştirdim. 2 modül de roket isabet çıktı. Biletteki kalkan delme vermese setler zayıf kalıyordu. Bu durum biraz şans işi. Bir sonraki etkinliklerde daha iyi modüller bulursunuz umarım.

Teşekkür ederim. 11 modülde işe yarar 7 modül çıkardım. Etkinlik gayet iyi geçti diyebilirim. :)

Güzel modüller bulmuşsunuz. Fakat, kalkan delme modülünüz eksik gözüküyor. Onu da tamamlarsanız fena olur.

6. +3% kalkan, +13% kalkan delme eğer geminde mevcutsa. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Orcus, Centurion, Solace.
    +14% oyuncu gemilerine verilen hasar, +6% şeref eğer geminde mevcutsa. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Orcus, Centurion.
    +1% kalkan, -2% roketlerde isabet şansı, +13% lazer hasarı eğer geminde mevcutsa. Bu gemi yükseltme modülü aşağıdaki gemilerde kullanılabilir: Orcus.
    savaş bileti saolsun :)

7. beni az önce kesen senmisin? adamın biri 5-3 te kalpte takır takır indirdi dp yi orcusla.güveye alsam olmuyo,halkaya alsam olmuyo,kalpe alsam olmuyo.ne yapsam olmuyo.tek çare çarkla tüymekti.işimiz var

8. rodinya41

rodinya41 User

herhalde en leş modülleri ben aldım :D

9. Yok ben değilim. Gündüz oyuna hiç girmedim. Aynı sunucuda değilizdir belki.

Kalkan delme modülü çok güçlü. Dün gece 100.000 dp civarı, tam kalkan oyuncuya rsb+pro vuruşuyla tek attım. Rakip de beklemiyordu. :D

10. Modülleriniz gayet güzel tebrik ediyorum, güle güle kullanmanızı temenni ediyorum.

11. SHD-XT10 , -%5 roket isabet şansı , +%2 lazer isabet şansı , +%12 kalkan Centurion ve Phoenix . Evet Phoenix . Bildiğiniz Phoenix .

12. Teşekkür ederim. Darısı başınıza.

13. sayborg +3 kalkan delme +3 hız +16 roket hasarı

14. Mineral

Mineral User

Phonexle daha daha hızlı ve daha öfkeli olacaksın:D

15. ben daha çok yenilik adına yapılan hataların birinden bahsedeyim.kalkan delmeymiş bazı gemilere yeni eklentinin iki katı vermesi derken adamlar iki sıkmada patlatırken yani anlık patlatırken bu konfi deyişirken donmaları neden halledemiyoruz?konfi deyişime bas açılana kadar patlasın gemi.bu yapılanların çok saçma olduğunu anlıyacak ve geri çekmek adına desteklerin gücü düşürülecek ve sonra almak isteyenlere çıkma işi şans ya şansın yok diye verilmeyecek.yenilik koyuluyor ama sonu hesap edilmiyor

16. NoName45_

NoName45_ User

Şimdiki etkinlikte bu modüller düştü. XV01'lerde geldi biraz ama onlarda haliyle değersiz çıktı.

Bu etkinlik benim için daha çok centurion'a çalıştı gibi oldu, orcus gemisi geçen etkinliğe göre daha kullanılabilir bir hal aldı falan.. :D Kullanışlı bir kalkan delme modülüm yok ama bu etkinlik yüzümü gülümsetti :D

17. HP-X2 : +%5 kalkan , +%12 DP tortu ve nostromo envoy . Bu iyi oldu , tortu kullandığım bir gemi ve DP modülüm mevcut değildi , fena değil :rolleyes:

18. PPuuffyy

PPuuffyy User

Modülleri nasıl kazanıyorsunuz arkadaşlar bilgi verir misiniz

19. Savaş biletindeki görevleri bitirince anahtar kazanıyorsunuz. Bu anahtarları, savaş biletinin sağ üst tarafında bulunan takas kısmından modüller ile takaslıyorsunuz.

ıııııııı bunu beğendi.
  20. /// DMG-XT10 /// +10% Şeref, +%10 oyuncu gemilerine verilen hasar, +2% Hız -> Orcus, Centurion

/// DMG-XT10 /// +%1 Şeref, +1% Lazer İsabet, +10% NPC Hasarı -> Orcus, Mimesis, Goli Bastion

/// HP-XT10 /// +%23 DP, +5% Lazer İsabet, -1% oyuncu hasarı -> Orcus

/// SHD-XT10 /// +3% Lazer Hasarı, +12% Kalkan -> Centurion, Lenov

/// SPC-XT10 /// +13% Kalkan Delme, -1% NPC Hasarı -> Orcus, Venom

En beğendiğim modüller bunlar. Düşünceleriniz nedir ?

ıııııııı bunu beğendi.