kararsız modüller ve içerikleri

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 22 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. merhaba kararsız modüllerden çıkabilecek değerlerin sınırları nedir bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
    --x1 serisi maksimum hız dmg ve zırh penetrasyonu değerleri ne kadar
    --x2 serisi maksimum hız dmg ve zırh penetrasyonu değerleri ne kadar
    --birleştirden bu modülleri toplamak ne kadar mantıklı
    ayrıca black light kripti (modül çıkaran) sandıktan düşme oranları nedir x2 serisi düşmekte mi ?
    --xt10 serisinde maksimum hız dmg ve zırh penetrasyonu değerleri ne kadar ( kendi gözlemim ortalama %10 civarında hasar, %5 civarında hız %13 civarında zırh delme çıkıyor) ancak maksimumu öğrenmek istiyorum
    --ayrıca
    xhd10 xu10 vs gibi olanlardanda bilgi verebilirseniz sevinirim

2. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Modüller hakkında tüm bilgilere bırakacağım linkten ulaşabilirsiniz, bu durumlara göre rehber hazırladık.

https://board-tr.darkorbit.com/threads/uzay-gemisi-yuekseltme-moduelleri-s-s-s.161258/

Modüllerde maksimum yüzdelik %32 dir bunun üstünde bir sayı yoktur.

Saygılarımla,

Amiral34.

My-Memorys-Remains bunu beğendi.
  3. teşekkürler modum %32 maximum olan sadece dp galiba %32 den fazla dp düşemiyor , ayrıca modüller hepsinin kendi maximum sınırları var anladğım kadarıyla bazısı %24 max dmg verirken bazısı %21 veriyor ancak en en yüksek elde edebileceğim hasar modülünün değeri kaçtır ? ayrıca maximum hızr delme galiba %20 oluyor orada sayısal değer yazanlar içinde gördüğüm kadarıyla ancak maximum elde edilebiecek zırh delme kaçtır. yoksa ben mi yanlış anladım ve herşeyden maximum %32 mi elde edilebiliyor.

4. Amiral34

Amiral34 Guest

Her şeyden maksimum %32 oluyor

Saygılarımla,

Amiral34.