Destek Kararsız Modüller

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Yeni çıkan kararsız modüller kaç hasar darbe puanı ve kalkan oranlarını % kaç? Bir türlü miktarı bulamadım.

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım. Modüller adı üstünde kararsız olduğu için bu değerler bilinmemektedir.

İyi forumlar.

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Çok saçma hasarını bilmediğim modülü neden alayım masrafa hiç gerek yok.

4. Yani çıkabilecek modüllerin bi listesi falan yok mu? Ben venom +%12 hasar modülü istiyorum mesela o hali hazırda olan bi modül yine de çıkabilir mi?

5. Her gemiye çıkabiliyor mu mesela sayborgta ztn 16 lazer ve +%10 hasar var eğer ona +%10 hasar modülü çıkabiliyorsa aşırı güçlü dengesiz olmaz mı?

6. Sayborg ne ki :) Tyrannos centruion a bile %12 hasar çıkmış.

7. Ben modülsüz venom sahibiyim, 8 prom var, bir modül alıcak kadar beyni kasmam imkansız ama güçlü kişiler daha da çok kasılıp daha çok modül alıyor adaletsiz bi etkinlik bence

8. Etkinlik geçici etkinliğe odaklanma yapabildiğin kadar yap. Ama kapı kalıcı. Önce bl de proları en az 25 tane olana kadar başka birşeyle ilgilenmeden yapman lazım. Gelen urilerlede pazar günü zeta yap. yeşil anahtarla proları birleştirirsin. malesef etkinlik ve kapı belli seviyeye gelmiş oyunculara hitap ediyor.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Siz bilirsiniz.
    Listesi bulunmamaktadır ve bütün gemilere modüller çıkabilmektedir. Sayborg gemisine de venom gemisine de modüller bulunmaktadır. Tamamen şansa bağlı olarak düştüğü için her oyuncu kendi şansını kendi elinde tutmaktadır. Bütün gemilere farklı farklı modüller geldiği için aşırı büyük farkla yerine dengeli ve çeşitli gemi türleri kullanılabileceğini düşünmekteyim.

İyi forumlar.

10. Bu bilgi hiç bir forumda yok.

Yapman gereken o modülleri alınca şansına ne çıkarsa artık.

Envanterine girince bakarsın ama illa şu etkisi olan modül çıkacak kesin bir şey yok.

Bazı modüllerin vuruşu çok yüksek abartmışlar.

Keşke normal haritalarda etkisi olmasaymış çok dengesiz olmuş.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.