Kararsız modüller

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 5 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Kararsız modüller keşke her gemiye olup oranı olsa :(

   
 2. QYCn

  QYCn User

  Ben hala anlamış değilim bunları. Cyborga taksam ne gibi eksiler yiyecek gemi. Ve neden x1 ve x2 var. 1 çeşit yapmanız daha mantıklı olur gibi geliyor.
   
 3. *mhmtaykn*

  *mhmtaykn* User

  Reis do ekibi zahmet etmemiş ama masrafa gelince kucak açmış. Resmen sömürgecilik.
   
 4. Zıhar

  Zıhar User

  daha berbat durumu kullandığımız gemiye koyup koyamayacağımızı da bilmiyoruz. en azından bunu belirtmeliler. saçmalıktan ibaret olmuş...
   
 5. Arkadaşlar kötülemeyin %2 artış için o kadar uri ve emek harcamak belki tartışılabilir ama şuan durum iyi kötülemeyin
   
 6. -5 hız +10 kalkan verdi kalkan modülü hangi gemilere mi bigboy ve yamato ronin :D
   
 7. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Ne yazık ki 7/24 Forum Üzerinde aktif olamıyoruz. Bu sebepten ötürü SSS düzenleme ve açıklamaları henüz eklenmemiştir. İlerleyen günlerde gerekli açıklamalar yapılacaktır.
  Genel olarak kararsız modülleri şu şekilde açıklamak isterim; Centurion gemisinin kararsız tasarımları gibi düşünebilirsiniz. Bir avantaj sağlamaktadır. Ancay yanında dezavantajları da bulunmaktadır.
  Artık gerçeksen size yönelik ne yapacağımı şaşırdım. Hakkınızda tonla uyarı ve cezai işlem bulunmaktadır. İtham itham itham yapmış olduğunuz durumlardan artık gına geldi. Anlamıyorum zorunluluk çerçevesinde mi oyun oynamaktasınız yoksa oyunu provoke etmek için mi buradasınız? Dilerseniz oyun hesabınız Support Takımımız tarafından kapanabilir. Ancak böyle bir talebiniz bulunmuyorsa; içerik için görüş bilridini. Oyuncuları galeyana getirmeye çalışmayın.

  İyi Forumlar.
   
 8. Koskocaman forumda ben bir tek sizin yazınızı görüyorum :D

  Duyuru yapmak için ve sorunları takip eden paradoks var :D

  Sizden başka kimse yok sanırım bütün yük sizin üstünüzde SMod yok mu?

  Bu aklıma şeyi getirdi yeni işe başlayan birine bütün işler yıkılır üstler rahat rahat ;) (Tabi siz yeni başlamadınız :D )

  Daha önce de bu konuya değinmiştim ama forumda FM ler az yine daha bu konuyu değinmeyeceğim.

  Konumuza dönecek olursak 100.dalga üstünde uridium gelmeyeceğinden dolayı kapıyı yapmayacağım düşen parçada az 16 lvl lazerlerim ile mutlu yaşamaya devam ;)

  Konu kilitlenebilir.
   
 9. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Çok uzun süredir bu takımdayım. Elinden gelenin en iyi şekilde oyunculara yardım etme çabası içindeyiz. Ancak SSS bölümü ve bazı açıklamalar ne yazık ki bölüm bilgisi gerektiriyor. Hazırlıklarım devam ediyor. En kısa sürede gerekli duyuruları paylaşacağım.

  Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
  polatalemdar311 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş