Kararsız Modüller

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Alon3Gr4nd tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Alon3Gr4nd

Alon3Gr4nd User

Discord'da ve bazı forum konularında bazı arkadaşlar çıkarttıkları güzel modülleri paylaşmışlar. Açıkçası ben de güzel modülleri merak ediyorum ve benim gibi merak eden başkaları da vardır diye düşünüyorum o yüzden bunları bir konu altında toplamak güzel olur diye düşündüm. İlk modüller de benden gelsin :)

+%10 kalkan delme, +%1 şeref goliath refree,centiron, orcus, nostromo ambassador (sarı)
    +%15 kalkan, +%9 şeref orcus, retiarus, spearhead (mavi)
    +%15 kalkan, -%3 roket hasarı, +%2 npc hasarı orcus, vengance, spearhead veteran (mavi)
    +%7 kalkan, +%1 şeref,+%3 lazerlerde isabet şansı tortu (mavi)
    +%2 kalkan delme, +%22 dp, +%1 oyuncu gemilerine verilen hasar orcus, nostromo envoy (yeşil)
    +%4 hız, +%18 dp, +%4 şeref citadel, hammerclaw (yeşil)
    +%1 hız, +%2 kaçınma, +%12 farklı franksiyondan bir oyuncuya verilen hasar orcus, solace, bigboy solemn (kırmızı)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2020

2. Bu modüller kazı kazan gibi diyorlarda belli gemilere mi aynı şeyler çıkıyor yoksa rastgele bir gemi serisine mi atıyor ? yani x2 dmg modülü Aegise çıkabiliyor mu ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Kasım 2020
  3. Viraaa

Viraaa User

bu modulleri nerden cikartiyorlar?

4. Alon3Gr4nd

Alon3Gr4nd User

tortu için olan hariç hepsini savaş biletinden aldım, tortu için olanı savaş biletinden gelen anahtarla kutu açarak aldım.

Son düzenlenen: 7 Kasım 2020
  5. rastgele heşeye çıkar
    savaş biletinden alabilirisn

6. Alon3Gr4nd

Alon3Gr4nd User

açıkçası bu konu hakkında net bir bilgim yok, ama rehberden anladığım kadarıyla çıkabilir

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet, oyuncunun şansına bağlı olan bir durumdur.

Etkinlik içeriği ve birliştir içeriğinde bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Buraya bakabilirsiniz.
    Paylaşımınız için teşekkür ederim. Konu başlığınız ve mesaj içeriğiniz daha uygun bir hale getirilmiştir.

İyi Forumlar.