Kararsız modüller

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BŁΛCK-STOИΞ tarafından 17 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba,
    Kararsız modüllerden herkese çok yüksek derecede Hız, kalkan delme, Darbe puanı çıkarken bana işe yarar bir modül çıkmıyor. İyi bir şey veriyosa yanına eksi hız veriyor sürekli. Yakında benim gemi eksi hızdan ters uçacak. Herkes orcusta 650-700 hızdan bahsederken benim gemi hareket etsem mi etmesem mi diye düşünüyor :)
    Şimdi benim sorum şu şekilde benim gemi lanetli mi yoksa bu kararsız modüller gemi mi seçiyor?

titans___ bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kararsız modüller kısaca dengesiz modüllerdir. Yalnızca avantaj sağlamamaktadır. Kazandırdığı bonus ile birlikte dez avantajı da yanında getirmektedir.

İyi Forumlar.

BŁΛCK-STOИΞ bunu beğendi.
  3. yok dostum sans işi bende de orcus'a - hız düşüyor ama artı olan yerleride var inşallah bizede düşecek ama sabretmek lazım:)

4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bence Burada bulunan konuya bir bakın derim :D . Daha şansız (Başta ben) oyuncular var :( .

İyi Forumlar.

BŁΛCK-STOИΞ ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  5. 14000 blacklight için bir ay uğraştım ve dmg x2 yaptım. sonuç :

İki tane dmgxt10 yaptım bir tanesi roket hasarı, bir spcxt10, o da roket çıktı. :)

BŁΛCK-STOИΞ ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  6. Bana %1 çıkmıştı. Diyorum ki bunlar X2 modülleri %1 nasıl olur, X1 modülünde ne çıkıyor? %0,01 falan mı geliyor. Cevaplar hep klişe hep klişe. Bu X2 modüllerini çıkaran arkadaş matematik dersini uzaktan eğitimle bile alamamış biri sanırım.

BŁΛCK-STOИΞ ve ..ЌĮŁĮĈ.. bunu beğendi.
  7. Yeni çıkan CEZA modülü

-%2 hasar
    -%1 oyuncu gemilerine verilen hasar
    +%1 lazer isabet

Böyle lazer isabet etse ne olur :) :)

Son düzenlenen: 18 Ocak 2021
    iNezXuS ve BŁΛCK-STOИΞ bunu beğendi.
  8. VUSLAT25

VUSLAT25 User

Dün akşam malum geleneksel pazar oyuna girememe günü olduğundan bende modül ayıklaması yaptım,3-4 modül dışında işe yarar hiç bişey yoktu,hangarda temizlik yaptım ve kaç etkinlikten gelen XT10 kaç 14500 parçaya aldığım x2 modülü sattım sayamadım bile,Bazı oyuncular demeyeceğim klanlar deyip olayın boyutunu genişleteceğim tüm gemilerinde hız kalkan delme hasar fullenmiş bizse kıytırıktan iki üç vasat modüle bunada şükür deyip duruyoruz,İşin kılıfı hazır nasılsa,bunlar şans işi,Bir kaç klan şanslılar kulübü sanırım,geriye kalanlarsa şansın gölgesiyle yetiniyor,Bugla onlarca modül almak hangi şansla açıklanırki?Ama bir konuda şanslılar.DO nun ceza sistemi ve olmayan adaleti.Bug yapanlara ne ceza verdiler ? Modüller alındımı? rinusklar takipçiler rsb ler alındımı? cevap hayır.İşte size şans faktörü=) Ebedi kapı sıralaması yapan oyuncular neredeyse hiç değişmez farkındamısınız?Adamlar neredeyse hep aynı klandan ve ilk zamanlardaki açığı kullanıp sıralama yaparak onlarca modülü bedavaya alan şimdide o modüllerle hem kapıda hemde haritada terör estiren kişiler.Evet süper şanslılar,Çünkü DO böylesi oyunculara göz yumdu .Verildiği söylenen çocuksu şp cezasını artık külahımız bile dinlemiyor siz düşünün.

9. Banada böyle efsane modüller çıkıyor. -%8 hız var komedi valla :D

Kararsız modüller çıktı çıkalı savaşamıyorum çünkü kimseye yetişemiyorum. Adamlara nasıl kalkan delme çıkıyosa 3milyon kalkanım yerinden oynamıyor sadece cana vuruyolar. Benim şahsi fikrim Orcus gemisinin modülleri ikiye katlaması saçmalık şuan farklı gemilerde oynayan çok az oyuncu kaldı. sağlam modülü olanlar Orcusla oynuyor, iyi modülü olmayanlar artık haritalara bile çıkmıyor çünkü daha güçlü gemi yok.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ocak 2021
    ..ЌĮŁĮĈ.. ve titans___ bunu beğendi.
  10. titans___

titans___ User

o lanet bende de var gemide 30 bin civarı sep varken 8000 bin sep göndermiştim plutus kapısının normal olanda yarıda olmadan bitti bugünde 5bin sep rokete atmıştım 2 bin kadarını bakdım gemide 3bin olmalı yok kapı bitti çıkdım sep görünyor normal bölüm bosda yapamadım ne kadar beyaz rsb uber roket harcadım haybeye oldu suporta yazdım da mail paralı oldu oraya telafi için kod verseler de göremem maili de değiştirmek için yazdım ondan da cevap yok hep yokuş oluyor oyunda bir de forum da birisssi çıkıyor bana olmuyor diyor napıyım sana olmuyorsa görmediysen soran mı oldu? Gıcık kişisin de ben neden olmayan şeyleri yazıyım çıkarım ne hiç sorunsuz bir oyun bir harika deyim .Geçen plazmid için sibelon kesyom elitle 3 siboyu tam kesdim biri geldi hızlıca da yetşemedi 3ünden de plazmid çıktı 2009 dan beri oynarım ilk defa başıma geliyor günlerce uber boss normal sibelon kesip 1 tane düştüğünü bilirim veya 2 vegas da ki kuar makineleri ayarlanabilyor oceans filmleri mi ne orda mı duymuştum burda da durum farklı değil mi acaba gibi .

11. Bende 10 senedir oynuyorum anlaşılan bırakma zamanı geldi :)

12. Beyler yeni çıkan şeyler hep böyle dengeleri bozuyor biliyorsunuz sayborg çıktığında tüm gemilerden üstündü sonra normal gemilere modüller gelince tüm gemiler eşitlendi kararsız modüller yokken diminisher solace sentinel spectrum hepsinin farklı ve iyi özellikleri vardı bir süre böyle devam eder sonra yine başka gemilere kararsız modüller gelir bir şekilde dengelerler oyunda yıllardır güncellemeler bu mantıkla yapılıyor

13. Şimdi benim Orcusta işe yarar bi modülüm yok, klanımdaki arkadaşların hızı 660-670 civarı, ben hızları bulduğum gün yeni bişey çıkarırlar Orcus çöp olur kesin.

14. şans işi hocam benimde orcus modüllerim kötü centurion modüllerim iyi ama hasar modülümde -%3 hız var o şekilde oynuyorum bunlar hiç çıkmayabilirdi veya çok daha iyileri gelebilirdi şans işi yapacak bir şey yok sana belki bir sonraki etkinlikte harika bir modül gelecek belli olmaz