Duyuru Kararsız Modülleri Kurtarma(İçerik Genişlemesi)

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve kaptan34 tarafından 24 Ağustos 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  DO_marketing_umexpansionAug22_forum.jpg
  Merhaba Uzay Pilotları,

  Aylarca süren sonsuz araştırmalardan sonra, en iyi bilim adamlarımız sonunda Kurtarma Çekirdeklerinin geçici enerjisinden yararlanmayı başardılar. Yeni Kurtarma işleviyle kararsız modüllerinizi gönül rahatlığıyla yeniden dengeleyin. Yeniden dengelendikten sonra, Kurtarma gerçekleştirme seçeneğiniz vardır:

  Artık orijinal istatistikleri koruma veya yeni oluşturulan istatistiklerin üzerine yazma seçeneğiniz vardır.(İstenilen istatistiği seçebileceksiniz.)

  Askı Güncellemesi! Envanterinizde bulunan modülleri geminizde donatırken yönetmenin kullanılabilirliği ile ilgili geri bildirimlerinizi dinledik. Artık gerçek geminizde hangisinin donatılabileceğini görmek için tüm mevcut dengesiz modüllerin üzerinde gezinmeniz gerekmeyecek. Bu güncelleme ile yönettiğiniz gemide geçerli olan yükseltme modülleri öne çıkarılacaktır. Bu, onları geminizde donatmayı çok daha rahat şekilde yapar.

  Ve her şeyin üstesinden gelmek için: Artık Montaj penceresinde - seçildiğinde - yalnızca zamana özel tarifleri, örneğin etkinlik reçetelerini gösterecek olan zaman sınırlı bir filtre olacak.

  Bu güncelleme hakkında daha fazla bilgiye buradan bakabilirsiniz.

  Konu hakkında ki geri bildirimlerinizi buradan yapabilirsiniz.

  DarkOrbit Türkiye Ekibiniz