Kararsız Modüllerin Dengesizliği

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve *ТФPЯΛКБΞЏ*(КΛŁΞ) tarafından 19 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kararsız Modüllere düzgün bir denge yaması gelmeli.

1. Evet

oy sayısı 16
    51,6%
  2. Hayır

oy sayısı 8
    25,8%
  3. Gemilerin gövdesi ciddi şekilde artırılmalı

oy sayısı 7
    22,6%
  1. Oyunun gelen her yeniliği gittikçe canımıza okuyor kararsız modüller bunun son noktası oldu.Videoda gördüğünüz gibi %32 kalkan delme modülüyle gemi direkt kalkanları delip gövdeye vuruyor.Haritalarda normal konfiyle gezen neredeyse hiç kalmadı.

Herkes avcı normal konfi yapanlar ise bu modüllere sahip gemilere yem oluyorlar.Madem kalkanların hiçbir tesiri yok o halde biz niye o kadar bo3 kalkanı 16 seviye yaptık ? Hadi böyle kalacak diyelim o halde neden gemilerin canını büyük oranda artırmıyorsunuz ?

2. biraz daha bekle yenilik yeni zamanla stabil olacak
    hulka çok takılma ayn sw deyim sıralamada oldugu için surekli modul alıyor illa işe yarar bişi düşüyor diger oyuncular o kadar şanslı degil .
    ben bile orta halli modullere sahibim .D

ateistkeci bunu beğendi.
  3. Anti modül gerekiyor veya arge desteği en olmadı kalkanlara ekstra sıklık getirilebilir kalkanların bir işlevi zaten yok uzun süredir tek konfi oynuyorum mesela vurdun vurdun, vuramazsan patlarsın bence bundan daha vahim olan tutucular meselesi ema atıyorsunuz arkasından 7-8 gemi sizi birden tutabiliyor.

4. Anti modülün ne olduğunu pek belirtmemişsiniz biraz açarsanız sevinirim.

5. Mesela vuruşa karşı can ve kalkan modülü, Kalkan delmeye karşı kalkan sıklığı gibi.

6. misal ben ne yapıyorum :D
    hafif konfiyi eskidende kullanmazdım :D
    hp link çıktı hafif konfi kadar iş goruyor
    benim 1 adet avcı konfim var ama moduller degişiyor
    biri PVE için dizilim diger konfi PVP için dizilim
    biri PVE için diger konfi Şeref puanı PVE de odul alırken :)
    biri PVP kalkan delme ''Güve'' odaklı digeri isabet ''burgu'' odaklı
    o kadar kotu degil bende kalkan 16 yaptım ama kalkan toplu savaşlarda bir işe yaramıyor zaten

7. rodinya41

rodinya41 User

bana elle tutulur bir şey çıkmadı ama bu modüller heyecan getirdi biraz bence yeterli kalkan mevzusu artık pvp de çok gereksiz onun yerine darbe puanları artırılabilir.

8. Destek verin lütfen bu önemli bir konu.

9. yeni modüller çıkar modül normale döner o modülü olmayan gemi biraz zayıflatılır.bu modüller falan tamamen kandırmaca fazla vuran gemi fazla vurmaya devam.zayıf gemiler patlamaya devam. oyna oynayabilirsen

10. palaza

palaza User

Her modül için denge gelsin diyemem ama acilen bir an önce kalkan delme yuzdesi azaltılmalı kesinlikle hic bir tadi tuzu yok orcus gemiside modulleri 2 kat yapmasi cok saçma geminin resmen kötü bir ozelligi yok haritada gozukuyordu bir ara o da kalktı acil dengeleme lazim. Veya npclere karşı kalkan delme olsun savaslarin anlamı yok böyle

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İlerleyen süreçlerde Orcus gemisine yönelik bir dengeleme yapılacaktır. Modül etkisini 2 katına çıkarması oldukça üstün bir avantaj sunmaktadır. Her yeni içeriğin dengelenmesi biraz zaman aldığı kesin. Kararsız LF-4 zamanından örnek vermek isterim :) .

İyi Forumlar.

12. Orcus için youtubede birisinde %19 dmg vardı yani %38 npc mi veya pvp mi anlayamamıştım, şimdi onu almak için uğrasıyorum dengeleme gelirse benim emeğim çöp olmuş olmuyor mu ? , demek istediğim yapılan yenilikler neden bir süre sonra neden değişiyor, çok avantajlı bir durum var ise, diğer gemileride moduller ile beslersin denge o dur, yapılan bir şeyi düşürmek denge değildir..

13. Bir değişiklik yerine onlarca değişiklik çok akıllıca durmuyor. Orcusta %50 üzeri darbe puanı %40 üzeri hasar %40 üzeri kalkan delme bunların hiçbir mantığı yok 750 hızları var bazı oyuncuların deneme olayları genelde küçük bir ekip tarafından yapılıyor ve çok üzerine düşülmüyor oyun içerisinde bunun kat kat fazlası oyuncu denemelerde bulunarak geri dönüş sağlıyor bende onlarca modül aldım ama mantıksızlığı savunmak çok doğru değil yakalayamadığımız patlatamadığımız gemilerden aşırı sıkıldım kalkan delme olayı zaten cabası oynanabilirlik kalmadığında denge gelmesi kaçınılmaz oluyor.

14. Kalkan delme konusunda haklısın, savunma diye bir şey kalmadı şuan çoğu kişi kalkansız hp link ful hız ile dolasıyor, hızlı olanın kaçabildiği oyun oldu, orcusu 750 hiç görmedim 20 modulden bana denk gelmemiş olabilir, orcus dp si ve hızı diğer gemilere göre yine çok düşük, orcus gemisi 1 e 1 de kaçamıyor, ki orcus çok az kişi kullanıyor centorion yine çok avantajlı siz onların modullerinden haberiniz yok galiba, zaten gemini hasar bonusu olmasına rağmen 15 dmg modulu var pvp ye karşı artı %20 dp si , zaten çok hızlı gemi olmasına rağmen ayrıca hız modulleride mevcut yani çok abartı olan centorion gemisidir, bilmiyorum hangi serverdasın benim oynadığım serverda centorion gemisini kullanan oyuncu sayısı %80 de..

15. Mineral

Mineral User

Bana nostromoya ekstra %5 darbe modülü phonex e %15 roket modülü geldi halimden gayet memnunum yarışmacı arkadaşlara başarılar diler beterin beteri var derim:D

_-Thanatos-_, Sempatik.57 ve BUKANN bunu beğendi.
  16. Desteklerinizi bekliyorum.

17. Mineral

Mineral User

Yeni etkinlikte phonex e +%2 vuruş desteği ,-%4 roketlerde isabet şansı,-%2 de kaçınma modülü geldi.Yine çölde kutup ayısına denk geldik:D Eyy halinden memnun olmayanlar görün ve üzülmeyin:))) Bu arada phonexin modüllerini fulledim:))