KARASAHİN[BERE]Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve __LEONİDAS__61 tarafından 24 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kolay gelşin Ben KARASAHİN[BERE] İsmail Hersey 2010 Baslıyan bi serüvendi .
    Hersey güzeldi Eskiden hiç yeniligin gelmemesi bazıları hep üzerdi .Biz eski oyuncularıda yeniligin gelmesi üzdü .Öz Kardes kadar kardeslerimiz oldu Ablalarımız abilerimiz vardı TR4 bi serüvendi.
    Ben Bolu yeniçaglıyım Bu oyun güzellikler verdi Ama cok seyide kaybettirdi Dısardaki güzellikleri
    Eskiden küfür olmazdı Bir düzen bi saygı sevgi vardı 4.4 dedigimiz yer bir meydan savası olurdu
    Eskiden baska tsye gitmek kabahatti Klan baskanı bir liderdi gözümüzde O dur dediginde durulur Vur dediginde 40 kişide olsa girilirdi
    Dilim döndügü kadar yazıyorum
    TR4 Eski Abilerimiz Ablalarımı sevgiyle anıyorum

AsiveMavi [ASİ*]klanı Aylin abla
    Lider Göktürk TR klanı Göktürk abi
    1_Beyfendi_Bülent LORD klanı Bülent abi
    Waryok EGOS klanı Gürkan abi
    ARASBEYİ ARAS klanı ARAS Abi
    B€T€R ARAS klanı İbrahim abi
    ZOR ÖLÜM Ateş klanı Eser abi
    SAHMAT Gazi klanı İSmail abi
    Kasıkçı[Harp] Burhan abi
    DELİÇESİNE KEJ Selim abi
    FATAL EROR 3LÜ -Vedat abi
    Cengaver Med klanı Mehmet abi
    Balkes Gazi Yalçın abi
    ______Zampara Çete Ekrem abi
    LAZMURAT1968 MEGA Murat abi

Ve adını unutmus oldugun abi ve ablalarıma sevgi saygıyla Bu kişiler varken bir saygı sevgi vardı güzel ortamalar vardı Hersey unutuldu Lider olunmaz Dogulur Suanki klanlar zaman öldürme derde keyifli savaslar yönettim Ama pcmin eski sistemdeki gücü yok zaman buldukca oyunda olucagım TR4 server kolay gelşin

Son düzenlenen: 24 Temmuz 2019
    Habibe[KGT] ve Doom_NEPHİLİM_DooM bunu beğendi.