Destek Karaşimşek Görev Zinciri

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Nugii tarafından 2 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Nugii

  Nugii User

  Merhabalar, Öncelikle oyuna yıllar sonra geri döndüm. Bu promethius görevlerini yapmak istiyorum fakat çoğu görevde benim için NPC öldürmekten ziyade Promerium ile beslemem gereken lazer ve roketler sorun. Çünkü eski oyuncu olduğum için zamanında seprom ile besledim ve 4.2m lazer atış, 508k roket atışı için hali hazırda seprom var. ben şimdi sadece bu görev için güzelim sepromları silip premerium mu beslemeliyim? :) Adminlerime sesleniyorum. İlgili mecralara iletip, bu işi halledebilir misiniz? yani görevlerde illa promerium beslemesi olmasın, olacaksa da eskiden işlenmiş sepromu kabul etsinler yani çok zor bir şey değil. açıkçası sırf 4.2m lik sepronu boşa harcamamak için görevleri yapmadım. Ya da benim bilmediğim yöntem varsa lütfen bilgilendirin. Şimdiden teşekkürler.
   
 2. 4.2 milyon lazer olmasının tek yolu ya bayağıdır seprom atmak ve günlük görev yapmak dışında oyuna girmemek ya da hile yapmak.

  4.2 milyon lazer de harcanır 1 haftada
   
 3. Nugii

  Nugii User

  En son 5 yıl önce girmiştim oyuna, ve ondan önce sadece giriş yapıp seprom atıp çıkıyordum. Hile adına oyunda kayıt bulamazsın. 2012den beri hesabım açık :)
   
  Son düzenlenen: 2 Haziran 2021
 4. .Sancak.

  .Sancak. Guest

  Merhaba,

  Oyun içi fikirlerinizi Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümüne, bölüm kurallarına uygun bir şekilde açtığınız takdirde ve diğer arkadaşlarımızdan gerekli ilgiyi gördüğü sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.


  Tekrarından kaçınınız.

  İyi Forumlar.
   
 5. Sana önerim seproma acıma, sepromsuz pro görevleri çok işkenceli olur, zt çok az vuracaksın.. , oyunda seprom sorunu bana göre kalmadı, pro larını bir an önce tamamla sonra geliştirmelerine başla ufak ufak, proları fulleyince mindde ebedi kapı cpusu kasacaksın, o cpular ile 101 dalga ebedi dönüp yoluna bakacaksın, o sırada rinuks ve takip gelecek, hatta baya birikiyor, onla ile de sepromun yoksa birleştirden alacaksın bitti gitti, seprom önemli değil yani kasılıyor çok rahat, 100 bin seprom için indirim varsa 140 bin uri 25.000 rinuks ve 5000 takip istiyor..
   
 6. hilelik durum yok eskiden seprom beslemesinde sınır yoktu diye hatırlıyorum yani şimdiki gibi maks 1m besleme gibi bir durum yoktu
   
  kaptan34 bunu beğendi.
 7. kaptan34

  kaptan34 Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Böyle bir durumda hile göremiyorum:
  Geriye dönük oluşturulmuş bir hesap; seprom beslemelerinin 1M ve altına sabit beslenme durumundan etkilenmediğinden dolayı, inaktife düşen hesaplarda seprom silinmesi yaşanmamıştır.
  Daha öncesinden bu durumu oyuncu olarak dile getirmiştim. Ancak geri dönüş alamamıştım; seprom bittikten sonra görevimi yapmıştım:).
  İnsan kıyamıyor :D.

  İyi Forumlar.
   
  .Mephistos. bunu beğendi.
 8. Nugii

  Nugii User

  Aynı fikirdeyim modum :D sepromların tükenmesini bekleyeceğim, sonra yapacağım. Arkadaşların cevapları için de teşekkürler. Konuyu kilitleyebilirsiniz.
   
  kaptan34 bunu beğendi.
 9. kaptan34

  kaptan34 Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yerinde bir karar olacaktır :D .

  Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

  İyi Forumlar.
   
  Nugii bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş