Geri bildirim Karaşimşek Güncellemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ιće•Şćréam_ℓvℓ●2Ø tarafından 3 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ProGamerTi

ProGamerTi User

MERHABA belki aciklayici bir konu vardir diye baktim sadece atismalariniz var.guncelleme hakkinda bilgi alabilecegimiz bir MODERATOR veya bir yer varmi bilgi verirmisiniz.

2. .maxpayne

.maxpayne User

aynen klasik cevap lar gereken bilgi yok

3. Umarım gelir.

4. Yeni içerikten kastınızı anlayabilmiş değilim biraz daha açık yazarsanız ben gibi hiç bilgi sahibi olmayan insanlarda bu yazışmanızdan faydalanabilir diye düşünüyorum.

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yeni içerikler hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. BOSBOZ

BOSBOZ User

yeni gorevler hakkinda bilgi verin artik bugun 5 aralik bi haber bisiler soyleyin artik

7. .maxpayne

.maxpayne User

tahmin yetersiz kalıyor hizlanmalı net bilgi gelmeli

8. nasıl cevap beklıyorsunuz adam yazmış saat 18:00 da gelecek diye çarşamba günleri oyuna gün içerisinde reset atılmaktadır her hafta yapılan bir işlem bu reset sırasında gelecektir güncelleme arkadaşlar kaç gündür bekliyorsunuz 5 6 saat daha beklersiniz elbet

-Star- ve Manitu bunu beğendi.
  9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,
    Bu güncelleme ilgili bilgi sadece Türkiye forumunda değil, diğer forumlarda da bulunmamaktadır. En geniş bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. J•Đαηιєℓ•Aтℓαѕ™ arkadaşımızın da dediği gibi akşama doğru resetten sonra gelmesi beklenmektedir.

Anlayışınız için teşekkürler :)

İyi forumlar.

10. Aliens

Aliens User

Merkez ekip tüm takımlara konuyu paylaşması için net bir saat vermiş. Bu saati kimse değiştirmeye yetkili değil. Sanıyorum son an değişikliğine gidebileceği için yamadan iki saat sonra bilgiyi paylaşmaya izin verecekler. Çünkü an değişiklikleri ile konu yanıltıcı olabilir. Lütfen biraz daha bekleyin.

Manitu bunu beğendi.
  11. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Aliens arkadaşımızın dediği gibi şu an için bilgi paylaşımı yapılmıyor, tahminen saat 18:00 gibi gelecek resetin ardından tüm sorularınız yanıt bulacaktır.
    Her ne kadar hoşunuza gitmese de bir kaç saat daha konu hakkında net bilgiye sahip olamayacaksınız. Konu hakkında bilgi sadece Türkiye forumunda değil, diğer forumlarda da bulunmamaktadır.
    Cevabınız ve anlayışınız için teşekkürler.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 5 Aralık 2018
  12. Aliens

Aliens User

Seni burada neredeyse en iyi ben anlarım. ;) Ondan biliyorum çektiğin bu zorluğu. Ve rica ederim. :)

Bu arada BL bildirimi ana sayfaya düştü. :D Yakındır gelmesi.

Manitu bunu beğendi.
  13. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Arkadaşlar beklenilen duyuru yapılmıştır, buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  14. oben

oben User

hayal kırıklığınız hayırlı olsun tek birtane işe yarar bişey yok aksine bulgura giderken eldeki pirinçtende olabilirsiniz.ver rsb yi al lazeri ver ucb yi al bilmem neyi..ve oyuna girememede cabası şimdilik.

15. Aliens

Aliens User

Bende RSB ve UCB'nin karıştırılmasına açıkçası biraz üzüldüm.
    Çünkü bunlar zaten değerli kaynaklar, keşke olmasalardı.

16. test server açılır mı?

17. oben

oben User

test açık koş yetişen giriyor

18. Aliens

Aliens User

Test Sunucu? :D Yenilik oyuna doğrudan geliyor. Test olmayacak.

JANĐARMA•KØMANDØ™ bunu beğendi.
  19. abi giriş olmuyor.nasıl denemeliyiz.başlattan sonra direk bağlantı kopuyor.sistemsel kopukluk.

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Öyle demeyin, istenen yeni malzemeleri kasmak o kadar kolay değil ;)

Iyi forumlar.

Merhaba,

10.000 UCB-100 karşılık 25.000 eş değer cephane alıyoruz, ön yargılı olmayın lütfen.

İyi forumlar.

Merhaba,

Test sunucusu yeni içerikler için açılmayacaktır.

İyi forumlar.

Merhaba,

Yeni içeriklerle ilgili oyuna güncelleme yapılıyordu, bu sebepten oyuna giriş yapamadınız. Tekrar deneyiniz lütfen.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.