Duyuru Karaşimşek İçeriği Düzenleme

Konusu 'Teknik Duyurular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Karaşimsek içeriğinin yayınlanması ile birlikte, bazı sorun ve sorular ile karşılaştık. Sizlere bu durumun farkında olduğumuzu ve çözümü için çalıştığımızı bildirmek isterim.

  Birleştir kısmında Yeşil ganimet anahtarlarınının tanınmaması ve grup penceresinde 1-BL haritasındaki oyuncuların 3- BL haritasında gözükmesi sorunları üzerinde şu an çalışılıyor.

  Bu ayki takvimden İ-Oil'in çıkarılmasının bir çok oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattığının farkındayız. Bu nedenle 21. gün bonusuna 15 İ-Oil yerine, 165 İ-Oil ekleyceğiz. En geç gelecek haftaya kadar bu değişiklik uygulanacaktır.

  Bazı kullanıcılarn yeni görevleri bulmakta zorluk çektiğini belirtiyor. Bu durum muhtemelen 17 seviye gereksinimi olan görevlerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle görev denetim kulesinde görevler listesinin en üstünde üst düzey görev olarak görünmüyor.

  Yeni içerikler ile birlikte başka bir sorun ile daha karşılaştık. Daha önce hiç Mindfire Behemonts imha etmemiş oyuncuların bu NPC’i imha ettiklerinde karışıklık yaratacak aşırı rütbe puanı değişimini önlemek için geçici olarak bu NPC’nin verdiği rütbe puanını değeri 30’a düşürüldü. Bu sorunun nedeni bulundu, gün içersinde çözülmesi bekleniyor. 21. gün İ-Oil miktarı 165 olarak değiştirilmiştir.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Aralık 2018
 2. _ALPHA_

  _ALPHA_ User

  Duyuru güncellenmiştir, lütfen okuyunuz.
   
 3. -ThyPhon-

  -ThyPhon- User

  Yeşil ganimet anahtarlarının tanınmama problemi çözülmüştür.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş