Geri bildirim Karaşimşek İçeriği Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. the_flood

  the_flood User

  buradaki olay ve tüm bu oyuncuların bildirimlerinde göreceksiniz ki söylenen ve yapılan birbirini tutmuyor. eğer şu güncelleme gelmeseydi kim neden şikayetçi olacaktı...sadece birleştirme hatası var o kadar deyip devam edecektik. mrk.in yaptığı bu son güncelleme olmadı maalesef. şu anda iki konu var biri bilinen birleştirme hatası zaten inceleniyor ikincisi ise şu görevdeki seprom olayı. özellikle bunda düzeltme olması gerekiyor. emekle topladık 1 görev için heba olmasın..
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2018
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Büyük ihtimal ile eşit şekilde veya verdikleri hasara göre dağıtılacaktır ödüller. Bu konuda kesin bir bilgim yok ne yazik ki.

  İyi forumlar.
   
 3. ben bu son yapılan güncellemenin geri alınması taraftarıyım mimesis eski haliyle en azından uber tallon felan kesmemize yarıyodu şu hali hiçbir işe yaramaz ayrıca o yaratık nası vuruyo öle yanından geçerken patlarsın oda saçma hem ödülleride düşürülmüş o zaman görev dışında kimse bu haritayı kullanmaz zaten görevler bitince burda incin top oynar çok saçma cidden bence bu son güncelleme geri alınsın
   
 4. bence gelen yenilik çok harika olmuş
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 5. Yenilik güzel olmuş ancak yaratıkların can/uridium dengesini kötü yapmışlar. Biz yaratık uridiumları arttırılsın istiyoruz ama daha da azalıyor.
   
  Manitu bunu beğendi.
 6. DUMAN.

  DUMAN. User

  Yeni gelen promethus lazeri ile birlikte yeni cephaneyi kullandığımızda 400 500k civarı hasar elde etmekte full+full bir gemi .
  35 milyon canı olan bir yaratığıda kolay kesebiliyordu . Gece haritanın boş olduğunu düşünürsek 50k uri yaratık başına hesaplarsak 1 saatte 1 milyondan fazla uridium kasabiliriz. Yaratığın uridium'un düşmesi ve hasarının artması bu konudan dolayı yapıldı ben düşüncem.
   
 7. O YARATĞIN 35M DEĞL 135M CANI VAR AYRICA 75K VURUYOR .OYARTIK ZAMNLI ÇIKIYOR VE KESMİMİDE BİR UZUN SÜRÜYOR 1SAATTE 1muri kasmasıda imkansızısa dönüşüyor.
   
 8. moonn

  moonn User

  1 saatte 1 m uri kasmak için saate 20 tane mindfire kesmek gerekir ki buda imkansız, çünkü yaratık 10 dakikada bir çıkıyor. Ayrıca ful+ful (yeni lazerler dahil) bir gemi de olsa o npcyi tek başına kesemez.
   
 9. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Tamamı büyük harften oluşan mesaj yazmak forum kurallarınca yasaktır, lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

  Ben kestim :)


  İyi forumlar.
   
  moonn bunu beğendi.
 10. oben

  oben User

  mesela nesi güzel olmuş meyi beğendin.100 urilik elit harcayıp 45 uri almanmı güzel..
   
 11. PARADOKS ADMİN SENİN GİBİ 1M VURUŞ YAPSAM ARKADŞN DEdeiği 1muriyi 40 dkda kasrm ben :DD
   
 12. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Lütfen küçük harf kullanalım.

  Mindfire çıkması için belli bir süre gerekli, o kadar fazla kasamazsınız ;)

  Iyi forumlar.
   
  WolfWar ve moonn bunu beğendi.
 13. mesela emek harcayarak yeni lazerleri elde edebilmek eğer uri kasmak istiyorsan git eski haritalarda takıl kardeşim orası yeni cephane yeni lazer yeni gemi kasma yeri güzel heyecan kattı oyuna
   
 14. moonn

  moonn User

  :):) biliyorum modum ben yanınızdaydım, aynı gruptaydık. Ama admin gemisinin vuruş gücü çok yüksekti. O yüzden sıkıntı olmadı. :)
  Aynen modumun dediği gibi mindfire çıkması için belli bir süre beklemek gerekli, o dediğiniz uri miktarları mantıklı rakamlar değil.
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 15. DUMAN.

  DUMAN. User

  50k uri yeirne artık 5k uri veriyor .
   
 16. moonn

  moonn User

  Geriye kalan 45k uri kutudan çıkıyor değişen bişey yok aslında.
   
  GΛЯΛ√ΞŁ bunu beğendi.
 17. DUMAN.

  DUMAN. User

  içinden çıkan sarı kutulardan mı ?
   
  .Paradoks. bunu beğendi.
 18. moonn

  moonn User

  evet sarı kutulardan cıkıyor geriye kalan uri
   
 19. WolfWar

  WolfWar User

  Yaratığın vurduğu hasar 100k dan fazla ve canı 135m ayrıyeten arada bir ortaya çıkıyor ki hasarın ne kadar fazla olursa olsun o yaratığı tek kesmek mümkün değil.
   
 20. DUMAN.

  DUMAN. User

  35m canı 175k hasarı gözümün önünde kesti adam