Geri bildirim Karaşimşek İçeriği Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durum ile ilgili kesin bir bilgi bizler ile paylaşılmamıştır.

İyi forumlar.

2. Soyuz*

Soyuz* User

Getirdiğiniz lazer her şeyi bozdu maalesef

Herod bunu beğendi.
  3. kılıç60

kılıç60 User

Ne doğruydu ki bozsun.Her şey bozuk.Son gelen harita ve lazer bunu katmerledi.Bırakın gitsin.

Herod bunu beğendi.
  4. son gelen lazer neyi bozdu onu anlamış değilim maçıklamalı anlatta bizde bilelim neyi bozduğunu detaylı öyle bozdu diyip geçitirme bence

5. Yeni gemi çok kötü bir tasarıma sahip. Görsel açıdan çok boş bir gemi. Bence güncelleme getirilmeli. DarkOrbit gibi bir oyuna bu gemi yakışmıyor.

Not: Centurion.

Herod ve moonn bunu beğendi.
  6. Zaten 500 bin hasar atıyorlar. Şimdi 1 milyon görürüz. Neyi bozdu diye hala soruyorsunuz. Oyunda güçlü-güçsüz arasındaki makas zaten açık, bu lazerler iyice açacak. Umarım bir gün full prometheuslu bir oyuncuyla karşılaşır ve tek karışımda patlarsınız. :) O zaman anlarsınız!

Herod ve Düzenbaz bunu beğendi.
  7. biz bu yeni harita görevlerinde süreli olan görevlerin sürelerinin arttırılmasını talep ediyoruz
    bizim gibi düşünen varsa yazarsa seviniriz

8. güncelleme çok saçma olmuş

bu güncellemeyi çıkardıkça oyunu kötü ettiler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2018
    Herod ve Düzenbaz bunu beğendi.
  9. Düzenbaz

Düzenbaz User

neyi mi bozdu sence neyi bozmuş olabilir düşündün mü hiç ?

ben x4 de 100k x6 da 150k atıyorum bu lazeri fullesem x4+x6 500k atarım bu çok mu iyi sence. oyunun amacı güçsüzü güçlendirmek olması gerekirken hala güçlüyü dahada güçlü yapıyor , oyuna yeni başlayacak olanlar hiç baslamasın bence çünkü promethus lazerini fullemeleri için 5 yıl uğraşmaları gerek , oyundaki denge iyice alt üst oldu oyunu bırakanları şimdi daha iyi anlıyorum. Bu etkiliği getirirken ne düşündüler acaba çok merak ediyorum darkorbit ekibinden zor bişey istemiyoruz ki hala aynı şeyleri yapmaya devam ediyorlar

son olarak yeni getirdikleri gemi hiç bir halta benzemiyor çok saçma bir gemi olmuş adam akıllı bir gemi çizemediniz mi . bu zamana kadar darkorbiti savunuyordum ama bundan sonra savunmayacağım kimse bu oyuna da parasını kaptırmasın artık ben dahil.

Son düzenlenen: 23 Aralık 2018
  10. oyundaki tüm dengeleri alt üst Erçel ful promethuslu bı gemiden çok olduğunu düşün oyunda . oyunda oyuncu sayısı dibe vurur eskiye döner av ler

11. CRIMINAL

CRIMINAL User

son gelen lazer daha önceden bi taraflarımızı yırtıp yaptığımız magmayı hiperi yansımayı kararsızı çöpe atın bunu kullanın hem sahip olmasıda basit uğraşmayın diğer lazerleri yapmaya .bütün emeklerimizi çöpe attınız yazıklar olsun oynamıyorum artık.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ocak 2019
  12. WHlTE

WHlTE User

Arkadaşlar yazın supporta bu durumu ve üst birimlere iletilsin buradan sesimizi yeterince duyuramıyoruz. Kimse memnun değil o kadar magma kararsız yaptık. Bunları yapmayanlara hava hoş ama biz de emek verdik o kadar.

Herod, Düzenbaz ve old-days bunu beğendi.
  13. old-days

old-days User

zaten kararsızı yapmak tam bir ölüm o kadar scarp kas olmadı obsidyen kutusu al tam bir emek ve paranın boşa gitmesi durumu ortaya çıktı

neyi düzeltti açıklamalı yaz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ocak 2019
  14. .maxpayne

.maxpayne User

seprom skylap daha fazla elde edilmeli bence oyuncu yararına iyileştirme yapilmalı

Son düzenlenen: 2 Ocak 2019
  15. Geçen gün full prometheus'lu olduğunu düşündüğüm bir Sayborg tek karışımda 600 bin kalkanımı yedi. Gerçekten tek yumrukla bayılan bebelere döndük!

16. bakın konumu kitleyip duruyorsunuz üstlerinize iletin bu görevi herkez yapamıyor sadece güçlü klanın varsa yapabiliyosun yapılmıyor anlamıyonuzmu mimesisi 2 günde nerflemeyi biliyolar bu olayıda derhaş çözsünler

yauv yapılmıyor bu görev yapılmıyor çıldıracam 2 haftadır mimesisi 1 günde hallatmeyi biliyosunuz bunuda halladin bu şekilde sandece ilk 3 klanda oynıyan oyuncular bitirdi bize bişi yok üstlerinize iletin derhal derhal diyorum çünkü işinize gelince derhal mimesisi nerfliyosunuz bunuda derhal düzenleyin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ocak 2019
  17. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle konularınıza gerekli cevaplar verildikten sonra kilitlenmiştir ki forum takımı olarak bizlerin görevi budur. Ayrıca üslubunuzu yumuşatmanız konusunda sizi uyarmak zorundayım, hak verirsiniz ki burası bir forumdur. Dolayısıyla biz forum takımının yetkileri dahilinde bir olay değildir dedikleriniz. Burada yapılan her geri bildirime yapıldığı gibi sizlerin bildirimi de incelenip gerekli yerlere raporlama yapılır.

İyi forumlar.

18. arkadaşlara katılıyorum bu lazerin bir an önce düzeltilmesi gerekiyor

MEHMET-BEY-1991 bunu beğendi.
  19. yaw aylardır oyunda hiçbir şeye sıkmayıp birktirdiğim sepromu sayenizde iptal etmek zorunda kaldım görevler yapıldıkça yenisi açılıyor ve siz en ilk göreve lazer ve roketlere sarı taş at demişsiniz okadar oyuna girmeyip de biriktirdiğim sepromu sayenizde sıfırlamak zorunda kaldım.

şimdi çıkıp niye sıfırladın demeyin o görevler sayesinde yeni çıkan gemiden alan oldu.o bl haritalarında rahatça kasılanlar,lazerlerini fulleyenler oldu ve ben o kadar bekledim belki değiştirirler görevi diye ama darkorbit bildiğimiz gibi hiç de değiştirmedi zaten 3 kuruş seprom birikiyor onuda çıkmışsınız en önemli görevde sarı taş atacaksın diyorsunuz hiç düşünmeden mi getirdiniz bu görevi.

içim gitti o kadar sepromu iptal edip sarı taş atarken :( :(

bana cm besleme yapılmadan da görev yapılabilmektedir dedi ben niye göremedim ole bir şeyi biri açıklar mı?

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Maalesef bu görevler zinciri o görevi yapmadan ilerlememektedir. Görevleri yapmak isterseniz ilk önce lazerlerinizi promerium ile beslemeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.