Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu baya iyi yalnız

ıııııııı bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Yok sabit değil. Şansa bağlı direk. Oyuncumuz zar at özelliğinin eklenmesini istemişti. Burada bulunan konuda, gerçekleşirse çooook işe yarar bence.
    5/1 o da Nostromo Amvassador kullanmıyorum :D

3. Kullanın kullanın çok güzel gemi :) bana 10 npc hasarlısı çıktı + orcus için zaten en iyi çıkardığım modül bu.

4. Evet modum 5/1 kötü bi oran ama orcusa bi hasar bi de hız çıkarırsanız bu modül diğer çıkacak tüm modüllerden daha çok işinize yarar

5. % bilmem kaç franksiyonlarından bir oyuncuya verilen hasar gibi açıklaması olan şey tam olarak nedir yani franksiyon ne oluyor

6. %12 farklı franksiyonalr için hasar + %4 hız orcus centurion

7. yani gemi hasarına mı ekleniyor bu modül %12 farklı franksiyonu
    misal centurion da 10 hasar var üzerine 12 mi ekleniyor

8. +%1 roket hasarı , +%5 DP , -%1 hasar . Nostromo ve solaris için :')

9. Venom için kararsız modül yok mu ?

10. [​IMG]

Legend05 bunu beğendi.
  11. [​IMG]

Bu ikisi önemli :) Ayrıiytten yen gemi için %20 dp çıktı. Bakalım birleştirden gelen 2 tane modül kaldı onlarıda eklerim bugün yarın :)

12. admin bu modüller sadece etkinlik süresince geçerli değil mi kalıcı değillerdi sanırım?

13. Viraaa

Viraaa User

dostum bu etkinlik hedeflerinden düşenler herkese farkli degilmi?herkese aynisi dusmuyor hedeflerden?

ahmetbeypolat bunu beğendi.
  14. oren_72

oren_72 User

kalıcı kapı kalıcı artık

15. Eet her oyuncuya farklı değerlerde ve farklı özelliklerde düşüyor

16. Bugün 302.dalgada patladım :(

Gelen parçalarla kırmızı ile sarı birleştirdim sonuç :(

17. Viraaa

Viraaa User

o kadar emek ver bi hevesle yap alinan sonuc malesef.ellerine saglik dostum ya.dert etme...

18. Modüller harika :D artık enforcerle gezersin :) bende de var %1 kalkan delme %5 kalkan gücü güçlerimizi birleştirirsek 500 dalgaya gideriz.

19. beyler 36 pro 13er lvlden bo3 ler de ful seviyesiz ama eternalde kaça kadar gidebilirim tahminen solace modüller falan tam

20. oren_72

oren_72 User

xt1 yapma xt 2 lazım D: