Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. adını yazabilirim istersen :)

2. İsmimi diyorsan kim olduğunu söyle sonra paylaş :D

Eğer modülleri diyorsan paylaş sıkıntı yok ;) Yeter ki paylaş :D :D :D

Yine çöp modül daha :(

3. oren_72

oren_72 User

xt2 al 1 işe yaramıyor :D

4. Hararetten sonra listeye bakarsın :)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

FURKANKAYIKÇI ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. SPC-X1 : +2% kaçınma , mimesis ve vengeance için :')

tryhardD ve BelongDemirhan bunu beğendi.
  6. Son yarım saat ;)

7. şahin1

şahin1 User

bu etkinlikdeki kararsız modüller hiç bir işe yaramıyor .boş kutular yani.

8. :( az önce patladım, oyunun hatası yüzünden 330da 6.yım

ÇILDIRIYORUM

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Kasım 2020
  9. Hızlıysan, dikkatliysen, hasar ve dp desteğinde varsa (kapının verdikleri hariç), full seprom besleme ile 190civarını görürsün. Tahminim 4. tur çift uber tallonda gidersin.

10. Geçmiş olsun :(

Az önce yanımdan yaratıklar bir anda hızlı geçiyor bazen yavaş o yüzden girmedim bende kapıya.

Nick ne tanırım seni :)

11. SeyoCan, şu an haritaya giremiyorum yükleniyor da kaldı. 4 gün var bi tur daha denerim.

12. Sana tavsiyem ebedi kapısına girerken bu yöntemleri uygula.

Çalıştır > prefetch > çıkanları sil
    Çalıştır > %temp% > çıkanları sil
    Çalıştır > temp > çıkanları sil
    Çalıştır > cmd > ipconfig/flushdns sonrada exit

Ccleaner programı ile bütün tarayıcıları kapattıktan sonra çalıştırırsın.

Yukarıda ki dediğimi yaparsan oyun kasarsa hafiften 1 ihtimal yırtarsın ama yapmazsan imkansız gibi bir şey ;)

13. ya benimki biraz dolaylı bişeydi ya. oyunun kastığı zamanda rsbnin, instanın çalışmadığı zamanda kestim ubertallonları. birden durup birden hızlandığı zamanda geçtim uberleri de şimdi bambaşka bi sorun oldu.

14. Çok kötü bir zamana denk gelmişsin orada yapacak bir şey yok maalesef :(

Bende 250 civarında olan uber tallondayım az daha patlıyordum ema çalışmadı az milim ile kurtuldum.

Eğer yine patlarsam daha bu hafta etkinlik için uğraşmam.

BelongDemirhan bunu beğendi.
  15. :(((( hedef yardım cpu açık kalmış insta yok, uri yok, cephane yok ne yapıcam bilmiyorum. hayır bi de 6.yım 1 modül alıyorum. 50. olsam da 1 modül alıcaktım.

16. RyuLa

RyuLa User

Herkes paylaşmış madem bende orcusumu paylaşayım :) (resim gözkyormu bilmiyorum gozukmuyorsa kusurabakmayın yenıyım formda yazısma acısından:) [​IMG][​IMG] [​IMG]

17. Alon3Gr4nd

Alon3Gr4nd User

18. SPC XT10 +4% oyuncu gemilerine verilen hasar, +12% roketlerde isabet şansı eğer geminde mevcutsa. Orcus Vengeance Adept
    SPC XT10 +12% şeref, +14% lazerlerde isabet şansı eğer geminde mevcutsa. Centurion, Goliath Ignite...
    SHD XT10 +4% lazer hasarı, +15% kalkan eğer geminde mevcutsa. Centurion, Goliath Sovereign.
    SHD XT10 +1% hasar, +11% kalkan, +1% hız eğer geminde mevcutsa. Spearhead, Goliath Ignite.
    SHD XT10 +10% kalkan, -3% hız eğer geminde mevcutsa. Orcus, Centurion, Vengeance Lightning.
    HP XT10 +13% DP, -1% farklı fraksiyondan bir oyuncu gemisine verilen hasar eğer geminde mevcutsa. Orcus Citadel
    HP XT10 +17% DP, +3% şeref eğer geminde mevcutsa. Disruptor, Vengeance Revenge.
    HP XT10 -1% roketlerde isabet şansı, +11% DP eğer geminde mevcutsa. Spearhead Veteran, Orcus.
    HP XT10 +5% roketlerde isabet şansı, +10% DP eğer geminde mevcutsa. Goliath Peacemaker, Goliath C...
    DMG XT10 +5% roketlerde isabet şansı, +12% oyuncu gemilerine verilen hasar eğer geminde mevcutsa. Centurion Orcus
    Bunlar bana savaş biletinden geldi değerli arkadaşlar savaş biletinden gelen şifre çözücüsünden ise bu çikti
    DMG X1 +6% lazer hasarı eğer geminde mevcutsa. Aegis Elite, Nostromo Envoy, Spearhead Veteran.
    bundan sonraki süreçte sizlere bol şanslar dilerim

militaryship-3 bunu beğendi.
  19. Bence gayet iyi modüllerin var , tebrikler <3

¯LAZ•TAHSİN¯Ƽȝ bunu beğendi.
  20. Teşekkür ederim darısı başina