Kutlama Kararsız Modüller//Siz Ne Kazandınız?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-Thanatos-_ tarafından 6 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Abi bu ne şanssızlık bir tane bile mantıklı x1 modülü olmaz mı ya :D En iyi dp xt10 modülü de defcoma çıkması ayrı bir olay tabii. En azından ucundan da olsa orcusu doldurabildim.

2. adnan5553

adnan5553 User

Telefondan giriyorum forumda yeniyim reis o yüzden atamıyorum

Ev
    evet öyle yaptım %44 lazer hasar %52 can kalkan falan sanmadınız değil mi. Sanmamış olun lütfen.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2020
  3. SPC-XT10 : +%12 kalkan delme, +%3 kalkan ==>Orcus
    SHD-XT10 : +%10 kalkan, +%1 kalkan delme ==> Orcus, mimesis, enforcer , goliath ignite
    SHD-XT10 : +%16 kalkan,+%3 şeref,+%2 roket hasarı ==> Hammerclaw, Centurion
    HP-XT10 : +%14 DP , +%3 kalkan delme ==> Orcus
    HP-XT10 : +%15 DP ,+%6 şeref , +%1 roket hasarı ==> Orcus, Phoneix
    DMG-XT10 : -%1 DP , +%12 oyuncu gemilerine hasar ==> Bigboy Solemn, Tortu , Orcus

Sizce iyimi beyler ? Birde şöyle bir sorum var Orcusda x2 deniyor ya örneğin DMG-XT10 taktım diyelim -%2 DP , +%24 oyuncu gemisine hasar şekline mi dönüşüyor acaba ?

4. Kullandığınız modülün eksi ya da artı yönlerini katlıyor.
    Örneğin; son modülünüzde -%2 DP ve +%24 oyuncu gemilerine hasar kazanıyorsunuz.

5. bircan21

bircan21 User

muazzam bir orcus gemisine sahip oldun bro. hayırlı uğurlu olsun bir de npc dmg çıkarırsan varya yemin ederim başka gemiye ihtiyacın yok. Hayırlı olsun tekrardan kıskandım açıkçası bana lazer dmg geldi ikisi de

6. cidden iyimi o kadar ya bide orcus şu açıdan hoşuma gitmiyo çok hantal abi kağnı gibi mübarek nerde kullanılıyor bu gemi acaba bi aydınlatın bakam :)

7. bircan21

bircan21 User

sadece 10birim hıza çook hantal demek bence mantıklı değil evet hantal ama o kadar da değil bence. %30 kalkan delmen var sadece hp ve kalkan modülün ile. içinden geçersin kalkanların

8. yani üst seviye modüllermi daha iyisi varmı yoksa bunlar iyimi?:) Birde bu kalkan delme falan npc lerede işliyormu acaba

Son düzenlenen: 30 Kasım 2020
  9. oldukça iyi modüllerin var ama bazı modüller gördüm aşşırı iyi mesela %28dp orcus görmüştüm bu mükemmel düzeyde ama seninkilerde gayet iyi zaten çıkınca çıkıyor önemli olan hepsini toplayıp ortaya bi canavar çıkarabilmek

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    3. setten aldıklarım. %16 lazer hasarı favorim ve tek işime yarayan modül oldu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2020
    Sempatik.57 ve bircan21 bunu beğendi.
  10. -DMGXT10 :+%18 lazer hasarı,+%3 rokretlere isabet şansı için centurion,goliath ıgnite nostromo ambassador

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu Genel olarak bir uyarı işlemi yapmak isterim.

Lütfen modüller hakkında konuşalım farklı yönlere kaymasın.

İyi Forumlar.

12. çok güzel modül bro orcusa da geçseymiş daha kral olurdu centriun tacı taşıyo sende galiba dimi

13. evet dostum centuriona hız modülü arıyorum dp modülü kötü gelsede centuriona +1 hız veriyor, centuriona özel modüllerden +%6 hız gelse mis

Son düzenlenen: 4 Aralık 2020
  14. SEPTEMBER

SEPTEMBER User

farklı fraksiyonlara %15 hasar+%5 hız için orcus,pusat sprehead->orcusta yüzde 30 hasar yüzde 10 hız oluyor kırmızı modül
    %11 kalkan+%4 roket hasarı için orcus,vengeance->orcus için %22 kalkan %8 roket hasarı oluyor sarı modül
    sanırım hasar modülüm orcus için gelen en iyi modüllerden ama orcusum yok

Son düzenlenen: 19 Aralık 2020
  15. hocam bu XT10 mu X2 mi yoksa bu donuk labirentte gelenlerden mi ve tebrikler harika modül :)

16. SEPTEMBER

SEPTEMBER User

XT10 ikisi de donuk labirentten biri direkt ödül diğeri takas

17. Orcus paketini al bence bu modüllerle seni yakalayamazlar kaldı ki çok sağlam hasar atarsın.

18. daha iyisi var bende %27 hp %3hız %15 kalkan ve %17 hasar bunlar x2 ile çarpılmamış halleri

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  19. aktı resmen

20. Archel

Archel User

Modüller hakkında bir şey bilmiyorum ne birleştirsem