Karbonit Tasarımları Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve akinsukru tarafından 24 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İlk yapışımda çıktı , herkül için kappa yapıyordum , seyir defterini açınca farkettim . Çıkma oranı nedir bilmiyorum .

2. 4 zeta, 1 kappa, 1 delta yaptım çıkmadı.Baya düşük heralde çıkma ihtimali

3. Titan.

Titan. Guest

Aboovvvvv Baya kötü şans ben kapılarımı açtim çifter çifter :D :D hafta için yapacam umarım senden kötü olmazsss

4. 2 zeta 2 epsilon girdik 0 tasarım :D şuan son kappamı yapıyorum sonucu yazacagım :D

yine atmadı 5 kapıda 0 farklı kapılar bi de:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Temmuz 2020
    Titan. bunu beğendi.
  5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Lütfen alt atla mesaj atmayınız, forum kuralları gereğince yasaklanmıştır. Gerekli düzenleme işlemlerimi uyguladım.

İyi Forumlar.

6. sağolun düzeltme için ayrıca 2. kappada bitiyor yine vermezse kafa atacam ekrana :D

7. bekçi27

bekçi27 User

bari yazın ha çıkanlar bizde ona göre girelim 3 tane zeta döndüm atmadı kappa atıyormuş dediler ama tam emin değilim çıkaran olursa yazın arkadaşlar

8. Benim son dalgada Zeta kapısı duruyordu, anahtar lazım diye bitirdim kapıyı Karbonit Solace düştü valla Argon dan kurtulduğuma çok sevindim (00.00 da başladım lagdan dolayı 0.14'te kapı bitti ve tasarım aldım tek kapıdan) :)

9. tilkel

tilkel User

Kapı ile ilgili herhangi bir bilgi hala yok mu? Ne zaman bitecek etkinlik ?

10. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Halen daha net bir bilgi elimize ulaşmamıştır. Ulaştığı anda Buradaki bölümde duyurusu yapılacaktır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Temmuz 2020
    Luminous bunu beğendi.