kasılılmıyo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURJUUVA tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BURJUUVA

BURJUUVA User

oyunda hiç kasılamıyorum ya !

mmoyum golihat ım

Her harıtada 10 15 tane ya vru ya eic oluyo Hiç kasılamıyorum ya bi çare bulun su işe rahat dolaşamıyorum saldırıya korumalı bolge bagımlısı oldum ayrılamıyorum ayrılsamda korka korka koşelerden gıdıyorum harıtada kırmızı düşmen rengı gorunce kaçıyorum bu nedir ya

2. Çok genel bir cevap var:

Savaşmak engellenemez !

Prophecy bunu beğendi.
  3. BURJUUVA

BURJUUVA User

tamamda harıtanın her tarafında var eic vru yada nereye gıtsem karşıma çıkıp patlatıyolar bıktım artık

4. Uygun bir şirket seç :) mesela tr6da koskoca kej klanı 2-7de kasılırken giplerinde mmodan kasılan var. Hatta avcı klanı 2-6yı satın aldı artık gece gündüz cubi kesiyor. Sende iyi bir şirket seç bence ;)

5. Merhaba ,

Yazdığınız bu durumları ben dahil bir çok kişi yaşadı. Bizde zamanında radyasyona yakın yerden korka korka portaldan portala giderdik. Bir çok defa bizlere patladık. Fakat oyun uzay savaş oyunudur.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.