Kasılma Taktiği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lRefrain tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lRefrain

lRefrain User

Sunucu :TR4 Eic
    Gemi:VEGA
    Lazerler:5LF3 FUL LF2
    Jeneratörlerler:3BO2 6 ELİT HIZ
    Droitler: 1 İRİS 5 FLAX
    1 ARGE

Pet : YOK
    Hız: 468
    Hasar: 1800-2500 X1 İLE
    ARKADAŞLAR KASILMA TAKTİĞİ İSTİYORUM URİ AĞIRLIKLI OLURSA SEVİNİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

2. Merhaba ,

Bu gemi ve ekipman ile üst haritalar sizin için zor olacaktır özellikle tek başınıza oynuyorsanız. Bu bilgilere göre sizin için en uygun harita x-3 ve x-4 haritalarıdır. Seri şekilde Saimon , Mordon zorlamyacaksa Devolarium ve Sibelon imha ederek kasabilirsiniz. Ayrıca skylab'ı geliştirin yeterli seviyeye geldikçe Promerium yollayıp satarak kredi kasabilirsiniz.

Kredi ile açık arttırmadan LF-3 , B0-2 , Hız jeneratörü ve İris gibi eksiklerinizi zamanla tamamlamaya çalışınız.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

3. lRefrain

lRefrain User

TEŞEKKÜRLER

4. Kesinlikle en az 10 adet elit hız olması lazım vega için en azından düşmanlardan kaçabilesin.En kaliteli silahlarını droitlerine koy taa ki 10 lf3 olana kadar sonra gemine takarsın renkli sıkmak için.Önce hız sonra silah sonra kalkanları fulle bence..x3 ve x-4 aritalarında kasıl hiç durmadan kasıl avantaj kutusu görürsen affetme hepsini topla ( fakat görürsen topla yani haritada avantaj kutusu arama sadece görürsen topla) yaratıkların çöpünü topla ve zenginleştir fakan promerium'a zenginleştirme en fazla duranium ve prometid olsun.Depo doldukça sat.Ayrıca pazarda satılan ekstaraların hepsini fullemeye bak.Skylab zaten söylemiyorum onu hep yap ordan da para kasarsın.

5. lRefrain

lRefrain User

zaten bende hızı elitlemeye çalışıyorum kacabilmek için klana girmiştim benim 2-5 görevlerimi yapıyolardı sonra klanı kapattılar. teşekkürler kardeş

6. lRefrain

lRefrain User

zaten leodan vega aldım şuan 8 elit hızım var ve bana yetişemiyolar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.