Kasılmak için gemi önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve wynioux tarafından 16 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wynioux

wynioux User

Diminisher da %5 Lazer Hasarı %10 Kalkan Delme, %5 Kaçınma ve %10 DP modüllerim var.
    Solace de ise %15 NPC Hasarı ve %5 Hız modüllerim var.
    Gemimde ise 14 Pro gerisi LF4 ve Zeus yok.

Kasılmak için yani npc kesmek için hangi gemiyi önerirsiniz hangisi daha verimli olur sizce?

2. ben senin yerinde olsam solaceyi alırdım %15 NPC hasarıyla daha rahat bir şekilde kasılabilirsin ve ayrıca solacenin nano küme tamiri özelliği ile de tamir olabilirsiniz.

3. kasılmak için solace hız hasar savunma dengesi oldukça iyidir.bunun üstüne birde özelliği dahada iyi yapıyor gemiyi.fakat iyi bir kombinaston (yani lazer silahı karşımı) yaparsan hem vs hem kasılmak için diminişer 10 numara gemi.solaceen daha hızlı npc kesebilirsin.özellikle kalkan gücü yüksek olan mesela subikon uber tallon gibi npcler. gemini hızı solaceen birkaç adım geride olmasına rağmen diminişer vs de çok etkilidir özelliği sayesinde.özellikle halkayla gelen solaceli oyuncuları telefata uğratmada başarılı.%25 kalkan modülü ve yeni gelen delme modülü diminişeri oyunun en güçlü gemisi kılıyo.yinede yapamam dersen solace her yönden daha iyidir.ammavelakin vuruş gücün çok zayıf.o yüden solace al.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Kasılırken solace gemisini kullanmanız daha faydalı olacaktır. Hem %15 npc hasarı hem de gemi yeteneği sayesinde hızlıca kasılabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. wynioux

wynioux User

İki gemiyi de denedim, solace de %15 npc hasarı var, diminisher ın kendisinde %5 hasar var modülle %5 daha geliyor toplam %10 oluyor. %5 hasardan feragat ederek %10 kalkan delme kazanıyorum. Yani yarım güve gibi oluyor. Özelliğiyle de yaratıkların kalkanını hemen bitirip cana sıkmaya başlıyorum. Ben test ettim diminisher la daha hızlı kesiyorum yaratıkları. Ayrıyetten diminisher da %10 dp daha fazlayken, solace de %5 hız daha fazla. Dp hızdan daha önemli bence. Kasılırken diminisher daha seri kesiyor yaratıkları.