kasılmak için gemi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 10 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kasılmak için en iyi gemi

1. venom

67,9%
  2. diminisher

32,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar.Size bir sorum var kararsız kaldım da.Sizce kasılmak için venommu diminishermi ikiside var.Bana şöyle mantık geldi.venom bildiğiniz üzere 180.000 hasar veriyor tekillik yeteneği.ama diminisher bos yada normal olsun yeteneği kalkana vurusumu %50 yükseltiyor.su an vurusum 8k elit yok .sizce hangisi?iyi günler

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sohbet bölümüne açılan konuları sadece açan üye ve biz moderatörler görebiliriz, bu nedenle konuyu tüm üyelerimiz görmesi için uygun bölüme taşıdım. Benim oyum Venom'dan yana olacaktır :)

İyi forumlar.

3. Teşekkürler modum.Baska cevaplarada bakalim.

4. atalay7689

atalay7689 User

cevaben...
    1 venom iyidir 2 konfi kulan derim 1 ci konfide full lazer cek kesime devam et zor npc lerde tekillik at x1cep kulan daima
    2 lenovda iyidir eski haritalarda hem hızlı hemde dp iyi veriyor kasılmak için de kulanbilirsin

5. hocam elit ve beslemeli kasılıyosan diminsher hızlı hızlı boss kes ancak senın durumunda bence venom daha iyi, diminsher 15 sn boyunca kalkana vurduugn hasarı arttırıyor yani senın vurman gerekiyo 15 snde 15 hit atsan 12 13 k atarsn diylm 5 *15 = 75 k vrurusun ancak venom 180k atıyo

6. Tamam.bişey daha soracam x-6da cubikon ve yaratık keserek ortalama 1saatte kaç k kasarım.

7. Tek başına kesebiliyorsan baya güzel k kasarsın :)

8. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Şahsi görüşüm bence ilk başta venom kullanmanızdır :)
    Tekillik özelliği ile avantajınız olacaktır.

İyi forumlar

9. tamam.bide kasılmak içinde taktik verin güzel olcak

10. Scoddax

Scoddax User

merhaba modum peki sizce Venom mu yoksa Leonov mu ? :)

11. diminisheri tek geçerim yaratık keserken venomun yetenğinin işlevselliği pek yok bana kalırsa.diminisher daha rahat oluyor sen güçlendikçe yeteneğinde fazla vuruyor ama venomda öyle birşey söz konusu değil

12. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Ana haritalarda yani x-1,2,3,4 haritlarında Leonov tercih edilebilir belki ama yine de imkan varken Venom idealdir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

Scoddax bunu beğendi.
  13. tamam.ama ben kapı açmaya çalışıyom ama çok sıkıcı oluyor paladium.ilk zetayi yaptim.2.ciye başlayacam.petim 15 lewel bir hata ettim vip alamayacağım olduğu halde aklıma gelemedi.sizce düşman bulucu 3 alıp malum uber mordon iyi uri ve scrap veriyor.scrapları kasıp obsidyen yada kirmizi açıp cephane kasarım sonrada tek cubi keserim.ben aegisle x1 ve 3k rsb ile 3 cubi döndüm tek başįma

14. Scoddax

Scoddax User

teşekkür ederim modum :)

Manitu bunu beğendi.
  15. Modum lütfen cevap verin şuan 3k uri var artık 7-8 k atmaktan bıktım bişe kesemiyorum.Lütfen sesimi duyan varsa cevap versin

16. eğer oyuna ayırabilecek bir bütçen yoksa dişini sıkıp palladium toplamalısı dostum başka seçeneğin yok,ha dersen 5 tl veririm katlayıcı alırsın sperhead la kutu toplarsın normal bir oyun ile günde 50k toplarsın bana kalırsa senin sabrına bağlı sonra indirim paketi alıp kapı yapacaksın değişmeyecek birşey varsa oda kapı yapmaktır kutulara güvenme seni gelişritmez

17. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Ben de palladium toplayarak Zeta Kapısına devam etmenizi öneririm, bir an önce havoclarınızı tamamlayarak fazla vurmaya başlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

18. Prejiva

Prejiva User

Saat 12 yi geçsin 3 zeta yapıyorum bana şans dile modum Allam lütfen destan yazmama izin ver

Manitu bunu beğendi.
  19. Düzenbaz

Düzenbaz User

kutu toplamaktan başka çare yok haftada 300k uri kasarsın katlayıcı ile yanındada iyi miktarda gg gelir kapı yaparsın

Manitu bunu beğendi.
  20. Peki.Sadece katlayıcıya para veririm.bir hafta kasarım.ama 4-x te çok hile var kutu bulamiyom.bende bilgisayar yok.kısa zamanda alcam.ben internet kafede oynuyorum haftada ya 3 yada 4 kere oda 2 saat.15gün tatilde olabilir.ben katlayıcısız kutu toplasam olmazmı?günde 10k kassam bana yeter.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.