kasılmak için gemi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 10 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kasılmak için en iyi gemi

1. venom

67,9%
  2. diminisher

32,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. diminisher tavsiye ederim çünki kalkanı indirirken %50 hasara gerçekten iyi oluyor kalkan hemen eriyor venom teklit yeteneği süresi çok az eskiden bir talonu teklit ile kesebiliyorduk fakat şuan mümkün değil bu yüzden pek içine yaramaz fakat venom kapıda iyi iş yapar

2. uzayl80

uzayl80 User

venom boss yaratıklarda faydası var tekilliğin bos talon talin bos lokum gibilerde zorlanmadan x1 helo rahat cabuk kasdırıyo gemiyi arada ben öle yapıyorum credi yönden tuzlu oluyor ama uriyide güzel alıyom iş bitince en kötüsini yazayım 30 dk da binden fazla uri alıyorum böle
    aynn sarı parlak yanıp sönen kutular onlarıda topla kasılırken cephaneyi bedavaya getirirsin
    ageisde deneyebilirsin can basma özeliği var oda güzel uri kasdırır sana
    sadece streunere baglı kalma onun boss olanlarınıda kes ayrıca talin talon da kesebilirsin daha fazla uri alabilrsin 30 dkda 3 yerine 5 alırsın öle düşün

Son düzenlenen: 14 Ocak 2019
  3. günde 10k hayli hayli kasarsın ama sabrın taşabilir

4. Scoddax

Scoddax User

arkadaşlar kusura bakmayın yeniyim de acaba kutudan kastınız haritada rastgele çıkan parlayan ''şans kutusu'' mu ?

5. NR1_Shoot

NR1_Shoot User

kendimden örnek vericek olursam ben venom kullandım hep kasılma dönemlerimde ama başlarda diminisher vardı onu kullanıyordum ikisini de ayrı ayrı ele alman lazım eğer çok güzel yaratık dönerim bana vuramaz diyorsan diminisher al ama dönemiyorsan kesinlikle venom çünkü diminisherde kalkan özelliği bitince senin de kalkanının yarısı gidiyor ve sanırım 200-300k kalkanın olduğunu farz ediyorum yarısı gidince herhangi bir boss kalkanını hemen bitirir ayrıca 8k vuruyorum diyorsun venom sana çok destek olur sonuçta 180k fazladan vurucak

6. ben bugün yeni birşey buldum.30dk denedim streuneR kestim sericene.3k uri geldi.kutularida pete toplatiyom.sizce bunu 2 saat desem 15k uri nasıl.

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

2 saatte 15K uridum güzel bir miktar, X-6 haritasını kontrol edin eğer Cubikon imha eden grup varsa onlarla birlikte Cubi dönün. Diminsher yeteneği ile Boss Kristallon kesmeyi deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 14 Ocak 2019
  8. Teşekkürler konuya kocaman kilit vurun modum

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Rica ederiz :)

Konu isteğiniz üzerine kocaman kilitlenmiştir. :D

İyi forumlar.

GLADYATÖR01 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.