Geri bildirim Katil PET Saldırısı kutu içeriği düzenleme.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMen- tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

PET şansı arttırılsın, kutulardan credits,x1 mermisi ve r310 roketi çıkmasın onaylıyormusuz?

1. Evet

oy sayısı 13
    76,5%
  2. Hayır

oy sayısı 4
    23,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMen-

-BoldMen- User

Bu konu bir fikir ve geri bildirim amaçlıdır. Desteklerinize ihtiyacım var belki herşey bir oyla değişebilir. Lütfen sabırla iyi anlayarak sonuna akdar okuyunuz.

Burada yazacaklarım yılların haykırışıdır.

Yıl olmuş 2015,2016ya ramak var. darkorbit 3boyut olmuş Türkiye piyasasında prestij yakalamış ve Türkler bu oyunun önemli bir parçası olmuş. Buradaki fikirler destek alıp üst mevkilere iletiliyor ancak bu üst mevkilerde ne kadar gündeme geliyor bilinmez.

Buranın bir fikir konusu oluğu için tek bir fikir sunmam gerektiğini biliyorum.Esas meseleye geçmek, oyunun 3boyut olmuş olmasından devam etmek istiyorum. belirli aşamaları katetmiş bir oyun var ortada ve etkinlik adı altında hala daha credits,x1mermisi ve r310 roketler çıkartıyor ve bu ödüller normal avantaj kutusundan daha fazla oranla çıkıyor. yada ben öyle hissediyorum. bu teknik bir kısım bilemem.

Katil PET saldırı etkinliğinin özel kutularından PET veya modüllerin çıkma ihtimali var. anlaşılan darkorbit güçsüz kişilerin oyuna dahada ısınmasını istiyor güzel düşünülmüş bir olay. ancak gelin bir hesap yapalım. detay bir hesap. PET çıkması için kutu toplayacak f+f olmadığına göre bu güçsüzlere yapılmalı. f+f den kastım minimum lf3, kalkan ve irisleri full kişilerdir.

bulunduğum serverdan hesap yapmaya başlayayım. mesela TR1 serverında 5bin adet f+f diyebilceğimiz oyuncu varsayalım. belki 5bindende fazla. bu oyunların %99unda pet bulunmakta. bu PEt kimin ihtiyacı ? f+f sayamayacağımız takriben 500adet olarak gördüğümüz güçsüz, seviyesi düşük arkadaşların. 500den fazla güçsüz olduğunu düşünmüyorum. PETi olan kişilerde bu kutuları topluyor, PETi olmayan kişilerde.

4950 kişinin peti var ve petiyle kutu topluyor. yani toplayan sayısına bakarsak eğer 4950x2=9900 + 500 = 10400 item kutu topluyor. çok düşük olan PET çıkma oranınında daha çok ve hızlı toplayan f+f oyuncularında PET çıkma ihtimali var. yani haritaya 1adet PETkutusu atılıyorsa bu kutu f+f kişilere bile gidebiliyor sistem ne yapıyor bu PET kutusunu oyuncuya farklı değerlendiriyor. bildiğim bu yanlış varsa * kısmına açıklık getiriniz. %x oranında Pet çıkma ihtimali varsa 9900/10400 oranında f+f kişilere gidebiliyor. ve bu çok büyük bir oran.

Kısadan hisse birilerinin artık böyle bir etkinlikte daha iyi düşünmesi gerekiyor. insanları oyuna ısındırmak yerine dahada soğutmayın.

ben bir günde(8saat) katlayıcı ile birlikte,

20 ticaret
    6 düşman bulucu
    4 kombo gemi tamir
    12 kombo koruma modülü çıkarttım. ve kutu toplamaktan sııldım çünküs adece elle topluyoruz. ve bu oranların bizi bezdirdiğini bilin istiyoruz.

PET çıkma ihtimali arttırıp, credits, x1 mermisi ve r310 roketini kaldırmanızı istiyicez ancak kaldırmayacaksınız bari oranını azaltın.
    Bize çıkması gereken PET ihtimalleri daha çok peti olanalra giderek şansımızı azaltıp bizi baydırıyor.

ki b.t ile toplayanları ve nasıl bir haksızlığa maruz kaldığımızdan bahsetmiyorum.

NOT : sayılar tahminidir. buraya gelip 5bin kişinin hepsi toplamıyordur veya onların hepsi PET le toplamıyordur demeyin. bu sayının daha çok olabilceğini sizlerde bilebiliyorsunuz.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Buraya konu açmak yerine Etkinlik Görüşleri konusuna yazabilirdiniz fakat şöyle bir durum var. Büyük olasılıkla bu tür düzenlemeler yetişmez yani ayarlamalar v.b. işlemler için zaman gerekiyor. Bu nedenle etkinlik dahilinde bir değişiklik yapacaklarını sanmıyorum.

İyi forumlar.

3. -BoldMen-

-BoldMen- User

Bu hayır cevabı verenler ne diye o cevabı verdi bir açıklarlarsa sevinirim.

4. + versim de bisey yapamzlar ki o kadar calistilar yapacagi etkinlik bu mudur,Cubi kesemiyorum!!!

5. Bende sevmiyorum çöpten bile değersiz.Etkinlikler çıktığı zaman katlayıcı alıyorum ama içim dışım lcb-r310 doluyor bunlar artıkın cidden kaldırılmalı

6. hele su moduller cıkmasın yav satcaz mecbur arada 3 ler kaynıcak diye korkuorum :D

7. Kutu içeriği azaltılmış. Önceki kadar gg, uridium, roket vb. elit şeyler çıkmıyor fark ettiniz mi? :)

8. -BoldMen-

-BoldMen- User

Sizler ne derseniz diyin :) şuanda 4 kişi r310 ve creditsler kaldırılmasın diye oy kullanmış :) biz boşa uğraşıyoruz :) İnsanları insanlığı anlamak çok zor. konuyu kilitleyin smodum/adminim

9. soru yanıltıcı bi şekilde bende ilk bastım hayıra çıkmaısn diye baktım sen ole yazmışın oy 10 da evete bastım kardeş

10. Arkadaşlar bizler ne dersek diyelim darkorbit ekibi adminler vs kim olursa olsun bizleri takmıyolar cevap vermek için cevap veriyolar boşuna buralara gelipte kendinizi yormayın biz darkorbit in umrunda degiliz darkorbit in umrunda olan şey bizim paramız !!!

11. Merhaba ,

Bir çok konu tamamen bizim dışımızdadır. Ayrıca hayır kuruluşu değil sonuçta bir oyun şirketi ve maaş ile çalışan bir çok personeli var. Bir şeyler kazanacak ki hem masrafları hem çalışanların maaşlarını karşılayabilsinler. Tek açıdan bakmak doğru değildir.

Konu sahibinin isteği ile kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.