Katladıkça Kazan + x4 Uridium Hakkında

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve w0nderful932 tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar,

Bugün yaklaşık 2 saat kadar önce (12/1/2019 yani katladıkça kazan etkinliğinin olduğu tarih) x4 uridium kampanyası ile 150.000 uridium çekip 600.000 uridium kazandım. Fakat bunun yanında veirlmesi gereken 500 ekstra enerji, defcom gemisi ve hercules droid tasarımını alamadım. Bunun sebebi nedir acaba aydınlatabilir misiniz?

2. oyun o kadar düşüncesiz mi :) eğer o paketi almak istiyorsan sadece 150 bin uri alıp diğerlerini alıcaksın x4 de etkinlik x4 de geçerli değil

3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Satın aldığınız paket hesabınıza eksik yattı ise supportla iletişime geçiniz, size yardımcı olacaklardır.

İyi oyunlar.

4. Normalinde I-Oil vermiyormu. Onları eskiden veriyordu diye biliyorum. Eğer aksi gibi herkül filan veriyorsa bende arada kaynadım :D

5. merqure

merqure User

ben de cuma çektim x4den 150k varsa ben de yazayım supporta

6. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Etkinlikler zaman zaman değişiklik göstermektedir fakat hiç bir zaman 2 teklif birleştirilememektedir;
    Bu nedenle Helix %400 de aldığınız uridiuma ek hediye almamışsınızdır.

İyi forumlar.